"997". Kultowy program Michała Fajbusiewicza powraca do TVP! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Wygląda na to, że TVP2 jesienią zamierza zaskoczyć swoich widzów, bowiem po kilku latach do ramówki stacji powrócić ma kultowy program kryminalny Michała Fajbusiewicza pt. "997"! Poznajcie szczegóły.

Informację o powrocie "997" do TVP2 podał "Presserwis", który otrzymał potwierdzenie tych wieści od dyrektora "Dwójki", Marcina Wolskiego.

Wygląda na to, że "997" pojawi się już w jesiennej ramówce stacji, jednak szczegóły dotyczące programu Michała Fajbusiewicza jeszcze nie są znane. Domyślamy się, że w programie zajdą jakieś zmiany, wszak dawna formuła jest już zbyt archaiczna.

Katarzyna Kołeczek nową prowadzącą! Kogo zastąpi? Zobacz więcej

Przypomnijmy, że TVP2 emitowała "Magazyn Kryminalny 997" od października 1986 roku do 2 grudnia 2010 roku, z czego pod koniec emisji program został przeniesiony do TVP Info.

Pierwszym prowadzącym program był pułkownik Milicji Obywatelskiej, Jan Płócienniczak, który w 1990 roku został zastąpiony przez Michała Fajbusiewicza. Sam Fajbusiewicz po rozstaniu z TVP próbował kontynuować tradycję programu w Polsat Play prowadząc, od jesieni 2013 roku, "997 - Fajbusiewicz na tropie", a następnie można było oglądać go w CI Polsat (A+E Networks) w audycji "Cała prawda o zbrodni".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.