"Agent - Gwiazdy" odcinek 12. To już prawie finał! Kto wygra, a kto jest agentem? [ZDJĘCIA]

Rozpoczęła się finałowa rozgrywka programu "Agent - Gwiazdy"! Tamara, Antek i Hubert. To oni dotarli do końca. Kto z nich jest agentem?

W pierwszym zadaniu, które odbyło się na przedmieściach Johannesburga chodziło o wyczucie czasu, odległości i wagi. Uczestnicy mieli za zadanie odmierzyć 70 metrów krokami i 70 sekund oraz odważyć bez użycia wagi 7-kilogramowy worek z piaskiem. Ten, kto był najbliżej prawdy w kolejnej konkurencji nie otrzyma dodatkowego obciążenia podczas gry miejskiej. Przy odliczaniu 70 sekund najbliżej była Tamara (64 sekundy). Antek zaproponował, że to on będzie sypał piach i kamienie do worków przy odmierzaniu 7 kg. - Antek trochę z nami pogrywa. Granica między byciem, a nie byciem agentem jest bardzo cienka - wskazał Hubert. Worek Huberta ważył 8.035 kg, Antka - 6.100 kg, a Tamary - 7.660 kg. Przy odmierzaniu kroków ponownie najlepiej spisała się Tamara. Dzięki niej grupa zarobiła 1000 zł.

CZYTAJ TAKŻE:

"AGENT - GWIAZDY". CO W PRZERWACH MIĘDZY ZDJĘCIAMI ROBIŁA JOANNA JABŁCZYŃSKA? [WIDEO]
"AGENT-GWIAZDY". HUBERT URBAŃSKI MANIPULUJE INNYMI W PROGRAMIE? [ZDJĘCIA]

Podczas drugiego zadania uczestnicy zostali rozrzuceni w promieniu 3 km od miejsca docelowego, w którym czekała na nich koperta z pieniędzmi. Każdy z nich otrzymał wskazówki oraz kopertę z pociętym zdjęciem przedstawiającym pomnik Nelsona Mandeli. To będzie ich cel! Tamara wyruszy wcześniej dzięki wygranej w poprzedniej konkurencji. Na miejscu, na Nelson Mandela Square, w okolicy pomnika na warcie stał chłopiec w mundurku skauta, który przekazał kopertę z odpowiedzią na pytanie z testu, na które nikt jeszcze nie odpowiedział poprawnie. Pierwsza dotarła Tamara, która podzieliła się informacją z Antkiem, a Huberta oszukała mówiąc, że czekała na nią harcerka. Później jednak Antek zdradził Hubertowi, co usłyszał od Tamary. Czy to oznacza złamanie paktu, który trwał od tygodni?

W kolejnej konkurencji półfinaliści wsiedli do pociągu w Pretorii. Spotkali tam osoby, które zadawały im pytania na temat poprzednich konkurencji, uczestników, wydarzeń. W sumie 5 pytań: ile razy Agentowi zaświeciło się zielone światło podczas odczytywania wyników, kto był nawigowany przez Agenta podczas zadania Paintball, jakie przepowiednie usłyszał Agent od szamana w Zulu, jak wiele jokerów zebrał Agent w czasie trwania programu, ile kawałków złota znalazł Agent w rzece oraz Na koniec podróży uczestnicy rozwiązali ostatni w programie test złożony z 25 pytań. - Śmiało mogę to porównać do matury - stwierdziła prowadząca program Kinga Rusin. Poprawne odpowiedzi z testu oraz na pytania osób w pociągu zostały podsumowane. Wydawałoby się, że wszystko jest już jasne. W tym odcinku nie dowiedzieliśmy się jednak, kto jest agentem. Wciąż czeka nas więc tydzień oczekiwania w napięciu!

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.