"Alfa". Marcin Kowalczyk z "Jesteś Bogiem" w hollywoodzkim filmie! Zobacz zwiastun [WIDEO+ZDJĘCIA]

Marcin Kowalczyk znany z takich filmów jak: "Jesteś Bogiem" czy "Hardkor Disko" wystąpił w hollywoodzkiej produkcji. Polskiego aktora możemy już oglądać w zwiastunie filmu "Alfa". Jak wypadł?

Akcja filmu "Alfa" rozgrywa się w czasach epoki lodowcowej. Młody mężczyzna wspólnie ze współplemieńcami wyrusza na swoje pierwsze polowanie. Kiedy zostaje ranny, ci porzucają go, skazując na pewną śmierć. Przerażony i samotny stara się przetrwać w bezlitosnym świecie dzikiej puszczy. Z obawą próbuje okiełznać odrzuconego przez stado wilka. Z czasem zaczynają sobie ufać, co więcej, mogą na siebie liczyć, tworząc niezwykłą parę sprzymierzeńców. Wspólnie pokonują niezliczone niebezpieczeństwa i pułapki losu, próbując odnaleźć drogę do domu zanim nadejdzie śmiertelna zima.

W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun filmu Albert Hughes pt. „Alfa”, w którym możemy zobaczyć Marcina Kowalczyka. Aktor znany z takich filmów jak: „Jesteś Bogiem”, „Hardkor Disko” i „Córki dancingu” wcielił się w postać Sigmy. Premiera filmu zaplanowana jest na 2 marca 2018 roku.

"Anatomia zła". Miłość kosztuje 150 złotych za godzinę Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.