"Alibi.com", czyli najlepsze porady na zdrady wkrótce w kinach [WIDEO+ZDJĘCIA]

Masz coś do ukrycia? Skaczesz na boki? ALIBI.COM sprzeda Ci najlepsze porady na zdrady! Porywająca komedia o facecie, który tak się wzbogacił na kłamstwach, że nie stać go już na szczerość! Film w kinach od 21 lipca.

Firma Grega – Alibi.com to strzał w dziesiątkę. Idealna propozycja dla każdego, kto ma coś do ukrycia. Skaczesz na boki, migasz się w pracy, unikasz teściowej – Alibi.com zapewni Ci wymówkę na każdą okazję, ale kij ma dwa końce.

Chcesz jechać na Ukrainę, żeby zostać "Damą i wieśniaczką"? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gdy Greg z wzajemnością zakocha się w pięknej Flo, szczęście przysłoni mu pewien drobiazg: otóż Flo najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa. Co robi więc Greg, by ukryć swoją profesję? Kłamie jak z nut. Wkrótce jednak zaczyna cienko śpiewać, gdy okazuje się, że ojciec Flo jest jednym z jego klientów. Greg musi więc zbudować piętrową ściemę, która w przypadku wpadki pogrzebie jego wielką miłość, szczęście i złotodajną firmę. A kłamstwo, jak wiadomo, ma raczej krótkie nogi…

Za reżyserię filmu "Alibi.com" odpowiada Philippe Lacheau, który wcielił się także w główną rolę. Ponadto w obsadzie znaleźli się m.in. Elodie Fontan i Julien Arruti.

"ALIBI.COM" W KINACH OD 21 LIPCA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.