"Ania, nie Anna". Netflix prezentuje polski tytuł i kolejny zwiastun serialu o Ani z Zielonego Wzgórza! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Ania, nie Anna" - pod takim tytułem w Polsce ukaże się nowy serial Netfliksa, będący ekranizacją uwielbianej przez czytelników na całym świecie serii powieści autorstwa Lucy Maud Montgomery. Zobaczcie też nowy zwiastun "Ani".

"Ania, nie Anna" to historia o dojrzewaniu młodej outsiderki walczącej z przeciwnościami losu. Ania jest zdeterminowana, aby mimo piętrzących się trudności zdobyć miłość i odnaleźć swoje miejsce w świecie. Główną bohaterką serialu, którego akcja toczy się pod koniec XIX w. na Wyspie Księcia Edwarda, jest Ania Shirley (Amybeth McNulty), która po traumatycznym dzieciństwie spędzonym w sierocińcach i u obcych ludzi, trafia przez pomyłkę do domu pewnego starzejącego się rodzeństwa. Z biegiem czasu 13-letnia Ania, obdarzona nieprzeciętną inteligencją i niezwykle bujną wyobraźnią, całkowicie odmieni życie Maryli (Geraldine James) i Mateusza Cuthbertów (R.H. Thomson) oraz całego miasteczka.

"Ania, nie Anna". Zupełnie inna bajka [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Premiera serialu "Ania, nie Anna" odbędzie się już w najbliższy piątek 12 maja, oczywiście w serwisie Netflix. Poniżej możecie zobaczyć kolejny zwiastun produkcji. Co myślicie o tytule serialu? #Dobrazmiana?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.