"Artyści". Nowy serial TVP2 o polskim teatrze w doborowej obsadzie od września! [ZDJĘCIA+WIDEO]

We wrześniu na antenie TVP2 zostanie wyemitowany długo oczekiwany serial Pawła Demirskiego i Moniki Strzępki, opowiadający o losach fikcyjnego, publicznego Teatru Popularnego w Warszawie. Zobaczcie zdjęcia oraz zwiastun produkcji!

"Artyści" to oryginalny projekt ośmioodcinkowego serialu telewizyjnego autorstwa wybitnych twórców teatralnych – Moniki Strzępki i Pawła Demirskiego, którzy tworzą oryginalny, wyrazisty, obsypany nagrodami duet twórców młodego pokolenia.

CZYTAJ TAKŻE:

"ARTYŚCI". ZOBACZ PIERWSZE ZDJĘCIA Z PLANU NOWEGO SERIALU TVP2! [GALERIA]
"ARTYŚCI". PREZES TVP ZMIENIŁ DATĘ I GODZINĘ EMISJI SERIALU! DLACZEGO?

Akcja serialu rozpoczyna się w dniu, w którym zasłużony i wieloletni dyrektor teatru zostaje znaleziony martwy na scenie po tym, jak popełnił „spektakularne” samobójstwo. Na nowego dyrektora powołany zostaje młody reżyser z prowincji (Marcin Czarnik). Do pracy przystępuje z głową pełną ambitnych planów repertuarowych. Szybko jednak się okazuje, że ich realizacja nie będzie tak prosta, jak się mogło wydawać..

Już sama obsada serialu imponuje. Na ekranie pojawią się m.in. Ewa Dałkowska, Jerzy Trela, Marek Frąckowiak, Ewa Skibińska, Dorota Segda, Tadeusz Huk, Edward Linde-Lubaszenko, Dobromir Dymecki, Tomasz Karolak, Marta Ojrzyńska oraz Marcin Czarnik w głównej roli: jako nowy dyrektor teatru.

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.