"Azja Express" odcinek 2. Przygotowywanie wietnamskich potraw i pierwsze pożegnanie. Sprawdź, co się wydarzy! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Czas na kolejne misje w Azji! Z czym teraz będą musieli zmagać się uczestnicy programu "Azja Express"? Która para okaże się najlepsza, a która będzie musiała wracać do Polski? Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku?

"AZJA EXPRESS" ODCINEK 2. W ŚRODĘ, 14.09.2016 O GODZ. 21:30 W TVN!

Pierwsza misja odbyła na miejscowym bazarze. Uczestnicy musieli zapamiętać wietnamskie nazwy dwóch produktów spożywczych, odnaleźć je w labiryncie azjatyckich stoisk, zapakować do tradycyjnych nosideł i przywieźć do punktu kontrolnego. Najszybsza para wygrała nocleg u miejscowych gospodarzy i szansę na walkę z parą immunitetową o Amulet wart dziesięć tysięcy złotych. Niestety okazało się, że zrozumienie instrukcji dotyczącej misji w pośpiechu i upale, nie jest łatwym zadaniem.

Następnego dnia, wszyscy przybyli do zabytkowego hotelu, aby kibicować dwóm parom podczas gry polegającej na przygotowaniu wietnamskiej potrawy. Niektórzy skorzystali z okazji i najedli się na zapas! Przed kolejnym startem każda para wybrała sobie dużą lub małą niespodziankę na drogę i tak rozpoczął się kluczowy etap wyścigu. W drodze uczestnicy otrzymali informację co zrobić z niespodzianką...

Nikt nie chciał odpaść jako pierwszy, ale takie są zasady programu. Ponadto, podczas ostatnich chwil wyścigu, ktoś zdecydował się złamać reguły. Jakie będą tego konsekwencje?

CZYTAJ TAKŻE:

AGNIESZKA WŁODARCZYK: "AZJA EXPRESS" POWINIEN BYĆ WYŚWIETLANY W KINACH [WIDEO+ZDJĘCIA]
"AZJA EXPRESS". CO WYDARZYŁO SIĘ W 1. ODCINKU? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Źródło: TVN/x-news

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.