"Bake Off - Ale ciacho!". Katarzyna Kołeczek nową prowadzącą! Kogo zastąpi?

Jesienią w TVP zobaczymy 3. edycję "Bake Off - Ale ciacho!" W kolejnej odsłonie cukierniczego show zajdą jednak pewne zmiany. Nową prowadzącą programu została aktorka Katarzyna Kołeczek. Kogo zastąpi?

„Bake Off - Ale Ciacho!” powróci na antenę TVP2 11 września. W 3. edycji kulinarnego show zajdą jednak pewne zmiany. Nową prowadzącą programu została własnie Katarzyna Kołaczek, znana widzom przede wszystkim z ról serialowych. Aktorka zastąpi u boku Marceliny Zawadzkiej - Dorotę Czaję.

To nie jedyna zmiana w „Bake Off - Ale Ciacho!”. Jak poinformowało TVP, w nowej edycji programu w jury zamiast Małgorzaty Molskiej pojawi się Michał Bryś, znany widzom z "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Partnerować będzie mu niemienienie Krzysztof Ilnicki.

Agata, Justyna czy Małgosia? Kto został mistrzem wypieków? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Najlepsi amatorzy-cukiernicy w Polsce przez 10 tygodni będą rywalizować o nagrodę główną - 50 tys. złotych oraz tytuł Polskiego Mistrza Wypieków. W bitwie zmierzą się ze sobą m.in.: informatyk, licealista, nauczyciel matematyki, germanistka oraz hodowca pszczół. Uczestnicy programu muszą popisać się kulinarną wiedzą przygotowując wytrawne i słodkie wypieki m.in. kuchni polskiej, włoskiej i francuskiej. Nie zabraknie tych idealnych na śniadanie i imprezę dla dzieci. Kulinarna rywalizacja w trzeciej edycji „Bake Off - Ale Ciacho!” rozegra się w nowej scenerii. Zdjęcia do programu realizowane są na terenie malowniczego, neorenesansowego pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim.

Premierowe odcinki trzeciej edycji „Bake Off - Ale Ciacho!” już od 11 września, o godzinie 21:45 w TVP2.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.