"Barwy szczęścia" odcinki 1680-1684. Klara odbierze Hubertowi córkę? Kasia i Łukasz wezmą ślub? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Barwy szczęścia" wracają po wakacyjnej przerwie! Za szczęście Klary i Huberta trzymają kciuki widzowie w całej Polsce, ale czy to wystarczy, by czekał ich happy end? Jakie przygody czekają pozostałych bohaterów serialu? Sprawdźcie, co wydarzy się w premierowych odcinkach 11. sezonu "Barw szczęścia"!

"Barwy szczęścia" - nowe odcinki od 21 sierpnia 2017, godz. 20:05

U Pyrków znów pojawią się problemy, bo Klara (Olga Jankowska) – po tym, jak zobaczyła Huberta (Marek Molak) z Ulą (Ania Karwan) - uzna, że jej mąż ma romans. Chłopak spróbuje się wytłumaczyć, ale Klara nie będzie chciała nawet go wysłuchać. W końcu oznajmi ukochanemu, że wróciła do domu tylko po to, by zabrać córkę… A Hubert od razu zaprotestuje.
- Marysia zostaje tutaj!
- Hubert, ale ja nie będę prosiła cię o zgodę... Marysia jedzie ze mną i koniec!
- To też moja córka! Przez ostatnie trzy miesiące karmiłem ją, ubierałem, usypiałem, a przede wszystkim ją kochałem... Agata i Iwona były dla niej bardziej matkami od ciebie! Nie oddam ci jej…

Kilka dni później w serialu pojawi się za to nowa bohaterka: Kamila Skowrońska, siostra Uli (w tej roli Marianna Kowalewska), która przyjedzie do Warszawy, by studiować na Akademii Muzycznej. Hubert od razu nastolatkę polubi i zatrudni jako nianię. Za to Klara – gdy wokół jej męża zaczną się nagle kręcić aż dwie młode, atrakcyjne dziewczyny – znów wybuchnie zazdrością...

Sambor Czarnota o losach Adriana: Mocno śmiałe jak na serial codzienny [WIDEO]Zobacz więcej

Co czeka w nowym sezonie Kasię (Katarzyna Glinka)? Tuż po wakacjach Górka kolejny raz spotka się z Alicją (Monika Dryl)… A Umińska nadal będzie kłamać jak z nut. I zrobi wszystko, by jej rywalka uwierzyła, że Łukasz (Michał Rolnicki) naprawdę miał z nią romans.
- Dawał mi nadzieję, a potem ją odebrał, jak tylko przestało być to dla niego wygodne…
- Wygodne?!
- Przestraszył się, że ludzie zaczynają coś zauważać i... plotkować na nasz temat!

Tymczasem Stefan (Krzysztof Kiersznowski) spróbuje namówić Kasię i Łukasza, by wzięli ślub – i to jak najszybciej. Senior uzna, że tylko w ten sposób oboje utną krążące na ich temat plotki i udowodnią, że Alicja kłamie. A Łukasz przyzna mu w końcu rację. Sadowski postanowi też odpowiedzieć na atak Alicji w mediach i pozwać byłą szefową do sądu. A jego prawniczką zostanie… mecenas Paszkowska (Olga Bończyk)! Dziennikarz będzie gotów walczyć o swoje dobre imię – i o gigantyczne odszkodowanie. Jego nadzieje szybko ostudzi jednak Marek (Marcin Perchuć), który ostrzeże przyjaciół, by trzymali się od Sylwii z daleka – bo to mistrzyni intryg i kłamstw.

Porwanie Marty i Ewy w nowych odcinkach! Co z nimi będzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Gdy Złoty opowie, jak zakończył się jego związek z prawniczką, Kasia będzie w szoku.
- W życiu bym nie pomyślała, że jest zdolna do takich rzeczy!
- Psychopaci krążą wokół nas i nie wszystkich poznasz na pierwszy rzut oka…

Za to Łukasz tylko ciężko westchnie:
- Co jest, że przyciągam takie wariatki? Najpierw Dominika, potem Alicja, teraz Sylwia…

A w finale: kolejne „zawirowania” w życiu Marty (Katarzyna Zielińska)! W nowym sezonie Walawska wystąpi o rozwód i postanowi wyjechać z córką do Białegostoku. Jej matka (Marzena Trybała) będzie jednak temu przeciwna – i spróbuje ją zatrzymać.

- Rozumiem twoje rozgoryczenie, ale to nie powód, żeby przenosić się do innego miasta… W dodatku do Piotra!
- A co w tym złego, że Ewa będzie miała bliżej do ojca i przyrodniego rodzeństwa?
- Mówisz tak, jakbyście się mieli zejść…

Czy Marta zostanie w końcu w Warszawie... i da Arturowi ostatnią szansę? I jakie przygody czekają pozostałych bohaterów serialu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.