"Barwy szczęścia". Porwanie Marty i Ewy w nowych odcinkach! Co z nimi będzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2017 wiele wydarzy się w życiu Marty - zostanie porwana! Czy umrze i w taki sposób Katarzyna Zielińska pożegna się z serialem?

"Barwy szczęścia" - nowe odcinki od 21 sierpnia 2017, godz. 20:05

Już niedługo widzowie "Barw szczęścia" będą musieli pożegnać się z postacią graną przez Katarzynę Zielińską. W jaki sposób Marta zniknie z naszych ekranów? Szczegóły wciąż nie są znane, ale powoli pojawiają się nowe informacje na ten temat.

Iga doprowadzi do śmierci Marty?! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wiadomo już, że Marta wyjedzie do Białegostoku i nie będzie chciała zrezygnować z rozwodu z Arturem (Jacek Rozenek). Jadąc do Warszawy na pierwszą sprawę sądową, weźmie ze sobą Ewę (Gabriela Ziembicka). Piotr (Piotr Jankowski) będzie miał wątpliwości, czy to dobry pomysł, ale Chowańska da namówić się córce.

Podczas jazdy pociągiem, Marta wda się w kłótnię z Igą (Ada Fijał). Wtedy pozna mężczyznę, który pomoże jej pozbyć się uporczywej kobiety. Wkrótce okaże się, że Adam Krzepiński (Marek Kossakowski) nie ma dobrych zamiarów. Ewa i Marta zostaną uprowadzone! Marta straci przytomność i ocknie się przywiązana do krzesła. Zszokowana zobaczy też zakneblowaną Ewunię leżącą na łóżku. Co z nimi będzie? Przekonamy się już wkrótce!

Joanna Moro w nowych odcinkach! Zastąpi Katarzynę Zielińską? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.