"Belle Epoque". Miszczak i Rosati o porównaniach do serialu "Tabu": Tom Hardy nie dorasta Małaszyńskiemu do pięt! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Belle Epoque" to jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich seriali. Produkcja, która porównywana jest do serialu BBC One i FX - "Tabu", trafi na antenę TVN już 15 lutego. Czy Paweł Małaszyński to rzeczywiście polski Tom Hardy? Sprawdźcie, co o tych porównaniach sądzą Edward Miszczak i Weronika Rosati.

"Belle Epoque" to najnowsza produkcja TVN, która zadebiutuje na antenie TVN już 15 lutego. Serial od początku porównywany był do zagranicznych produkcji. Najpierw pisano o nim polski "Sherlock", później próbowano przyrównać go do "Wspaniałego Stulecia", ostatecznie stanęło jednak na inspirowanej prawdziwymi historiami produkcji kostiumowo - kryminalnej, przypominającej najnowszy serial BBC One i FX - "Tabu".

Jan Edigey-Korycki wraca do Krakowa, aby odnaleźć zabójcę matki [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Polskie "Tabu"?

Fizyczne podobieństwo głównych bohaterów faktycznie jest uderzające – kapelusz, umorusany czarny płacz, tatuaż, a nawet rozcięta brew, która gdyby tylko została przeciągnięta w charakteryzatorni nieco niżej, mogłaby być wierną kopią blizny zdobiącej twarz Toma Hardy’ego w „Tabu”. Punkty wspólne znajdziemy również w życiorysach głównych bohaterów – oboje uciekli z rodzinnych miast, mają za sobą lata tułaczki, a ich powrót odbija się szerokim echem w lokalnym środowisku...CZYTAJ WIĘCEJ.

Czy porównania "Belle Epoque" do "Tabu" są słuszne, a Paweł Małaszyński to rzeczywiście polski Tom Hardy? -Tom Hardy nie dorasta Małaszyńskiemu do pięt - stwierdziła Weronika Rosati. Co o tych porównaniach sądzi dyrektor programowy TVN Edward Miszczak? Sprawdźcie!

Zobacz galerię

Kto jest kim w nowym serialu TVN? Poznaj bohaterów! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • lol (gość)

    jaki kraj taki hardy, jaki kraj takie taboo hahahaha

    02.03.2017 20:01
  • bezczelnarosati (gość)

    Rosati to się chyba musiała przespać z małaszyńskim, że takie idiotyczne rzeczy gada. Poniosło cię dziewczę, oj poniosło

    21.02.2017 04:17
  • Czarny (gość)

    Pani Rosati chyba zgubiła okulary albo dostała kopertę.

    18.02.2017 12:23
  • bedbwkd

    Czy Weronika coś ćpa? czy o co chodzi? jak można takie rzeczy mówić? mam nadzieję, że żartowała :D

    17.02.2017 03:19
  • Dociekliwy (gość)

    No ale jak Małaszyński młodszy jak on jest o rok starszy od Hard'ego O_0

    17.02.2017 01:21
  • hub (gość)

    Rossati,a kto to jest ta Rossati ?????

    16.02.2017 21:23
  • Momo (gość)

    Pani Rossati raczej nie powinna się wypowiadać na żaden temat,Taboo dla mnie to genialny serial,Bell...jakieś nieporozumienie,ale to w koncu polskie realia,kasa wywalona jak zwykle w bloto

    16.02.2017 21:02
  • diavolo (gość)

    ta sama wypozyczalnia,ten sam kapelusz ,ta sama tajemnica?zenada.przy mroku taboo,belle wyglada jak karnawal w remizie.a wypowiedz weroniki rossati,coz ponioslo dziewczyne...

    16.02.2017 20:20
  • Oz (gość)

    belle epoqe najgorszy serial jakizobaczyłem przez 15 minut i zrezygnowałem z dalszego oglądania przełączyłem na TVP ps. a ten malaszynski jakiś taki niedomyty w tym serialu jest no chyba że on taki zawsze jest, szkoda czasu na takie gnioty najgorszy serial jaki widziałem zmałpowany z innych seriali

    16.02.2017 20:05
  • Beti (gość)

    W ogole nie ma porownania Tom Hardy klasa światowa Pan Małaszyński klasa Polska...nie umniejszajac oczywiscie ale Taboo światowa produkcja bez porownania z jak to Pan Małaszynski powiedział w wywiadziw Tvn "nieszczesyny Taboo" raczej slabo sredni Bell szkoda czasu...Tom Hardy The King w swoim fachu!!!

    16.02.2017 20:02
  • Tabu (gość)

    Tabu - mercedes Belle - Fiat 126 ... ale powypadkowy Wypowiedz Rosati - hulajnoga bez kół

    16.02.2017 19:57
  • Ktoś (gość)

    To nie podobieństwo, a naśladownictwo. Z całą sympatią dla Pawła Małaszyńskiego to w tym serialu gra jakby był z drewna. Fabuła przewidywalna, brak tempa i zero tajemniczości. Szkoda.

    16.02.2017 19:24
  • znawca (gość)

    TVN jest mistrzem rzeźbienia w gównie i wmawiania widzowi że je rosół.

    16.02.2017 18:41
  • AgnieszkaM (gość)

    Pani Weroniko to, że Pan Paweł Małaszyński jest polskim aktorem nie oznacza, że można kłamać. Bo tutaj nawet nie chodzi o to, że każdy może mieć swoje zdanie, ale po prostu warsztat aktorski obu Panów (Małaszyński - Hardy) mówi sam za siebie. Tom Hardy jest jednym z najlepszych aktorów na świecie. Jego role, np. w "Taboo" "Legend" "Zjawa" "Peaky Blinders" "Gangster" "Mroczny Rycerz powstaje" "Wojownik" "Incepcja" to po prostu klasa światowa. Dla mnie ten człowiek jest wielki .... i przepraszam bardzo, ale porównywanie go do Pana Pawła Małaszyńskiego i mówienie, że nie dorata mu do pięt to bezczelność.

    16.02.2017 18:11
  • Ewa Śpiewa (gość)

    Litości! Porównywanie Tabu i Belle... To nadużycie. Przy całej sympatii dla polskiej obsady. Tom Hardy i jego Tabu jest daleko z przodu. Nie ten budżet , nie ta tajemnica. A że płaszcz podobnie umorusamy. Hi hi...

    16.02.2017 18:06
  • WIDZ (gość)

    Powiem tak jak na taką reklamę to rozczarowuje.

    16.02.2017 17:39
  • Gpsc (gość)

    Pani Rosati to chyba nie wie co mówi