"Cena miłości" odcinek 102. Sawasz dowiaduje się o Cziczek i Hakanie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Hakan wyznaje Sawaszowi prawdę o swoich uczuciach do Cziczek. Co na to Baldar? Sprawdź, co wydarzy się w 102. odcinku "Ceny miłości".

"Cena miłości" odcinek 102. - TVP2, poniedziałek, 14 sierpnia 2017, godz. 17:05

Wydawałoby się, że w życiu Sawasza (Murat Yıldırım) wszystko powoli się układa. Jawuz (Erkan Bektaş) trafił do więzienia, rozwód z Cziczek (Feride Çetin) został w końcu sformalizowany, a sytuacja między klanami staje się coraz bardziej spokojna. Baldar poślubił w końcu Jasemin (Nurgül Yeşilçay) i spędził z nią romantyczny czas na łodzi.

Ślub Jasemin i Sawasza! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 102. odcinku serialu "Cena miłości" Jasemin i Sawasz wracają ze swojej podróży. Na miejscu dowiadują się o tragedii Nazan (Gökçe Yanardağ). Kobieta jest cały czas w żałobie po stracie dziecka.

Pala (Kerem Atabeyoğlu) wdał się w romans z Dżejdą (Özlem Conker), ale jego tajemnica szybko wyszła na jaw. Fidan zagroziła mężowi, że odejdzie od niego. Palę zaczęły dręczyć wyrzuty sumienia i postanawia wyjechać do Wanu. Zostawia żonie list.

Związek Pelin (Ahu Yağtu) i Hakana (Sinan Tuzcu) przeżywał wzloty i upadki. W końcu para rozstaje się, a Hakan postanawia wyjawić Sawaszowi swoje uczucia do Cziczek. Kiedy Baldar poznaje prawdę, nie przyjmuje tego dobrze.

Zobacz galerię

Nowy turecki serial w TVP2! Zastąpi "Cenę miłości"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ile odcinków ma nowa turecka telenowela? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • jagodka (gość)

    Super film i pieknySawasz

    15.08.2017 21:42
  • Włada (gość)

    szkoda, że to już koniec serialu. Piękna miłość, oby nie tylko w filmie

    14.08.2017 15:20
  • Julka (gość)

    Film piękny, aktorzy wspaniali, szkoda że niewiele odcinków zostało do końca. Pozostaje YouTube. A Murata Yildirima doceniono także w ...Watykanie! W 2012.r., jako pierwszy muzułmanin został laureatem watykańskiej nagrody im. Giuseppe Sciakki, przyznawanej najciekawszym osobistościom ze świata kultury i sportu! Nic dodać, nic ująć!

    13.08.2017 10:43
  • J.J. (gość)

    Dobrze, że chociaż w filmie - a może i w realu też tak się zdarza - można popatrzeć na tak piękne uczucie i determinację głównych bohaterów, którzy wiele musieli przejść, aby formalnie sfinalizować swój związek. Ślub piękny, wyznania piękne, aż łza się w oku zakręciła. Oj, jak przykro, że niedługo koniec.

    12.08.2017 10:46
  • Xzx (gość)

    Taka miłość szkoda że tylko w filmie😕

    11.08.2017 22:58
  • Xzx (gość)

    Taka miłość szkoda że tylko w filmie😕

    11.08.2017 22:58
  • Xzx (gość)

    Super serial ☺

    11.08.2017 22:56
  • :( (gość)

    Piekny serial az szkoda ze sie konczy

    11.08.2017 21:19
  • XXX (gość)

    Wzruszające! Jasemin promieniała szczęściem a Sawasz radością i miłością. A słowa :"To, że nie przestałem cię szukać, było najlepszym krokiem w moim życiu" oraz : "Obiecałem sobie, że mogę ci oddać ten łańcuszek tylko z obrączką" podkreśliły siłę jego uczucia . Cziczek zaś wreszcie przejrzała na oczy i zrozumiała, że kryminalista tak szybko się nie resocjalizuje, ale co krwi napsuła Sawaszowi, to napsuła. Biedna, biedna Nazan!

    11.08.2017 18:50