"Cena miłości" odcinek 40. Romantyczne wakacje Jasemin i Sawasza [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jasemin i Sawasz po wielu przejściach, postanawiają wybrać się na romantyczne wakacje. Sprawdź, co wydarzy się w 40. odcinku "Ceny miłości".

"Cena miłości" odcinek 40. - TVP2, wtorek, 16 maja 2017, godz. 17:05

Jasemin (Nurgül Yeşilçay) i Sawasz (Murat Yıldırım) mają za sobą trudny okres. Tuż po tym jak para zaręczyła się, natychmiast się rozstała. Wszystko przez kolację u Sawasza, na której obecne były rodziny pary. Tego wieczoru ktoś ostrzelał rezydencję mężczyzny i Jasemin stwierdziła, że ten związek to zbyt duży stres.

Szybko okazało się jednak, że Jasemin i Sawasz nie mogą bez siebie żyć. Po kilku spotkaniach para postanowiła wrócić do siebie.

Jasemin i Sawasz znów razem! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 40. odcinku serialu "Cena miłości" Jasemin i Sawasz zgodnie twierrdzą, że zasłużyli na wakacje i czas tylko dla siebie. Para udaje się na romantyczny wyjazd.

W międzyczasie Ahmet (Halil Kumova), który nie może pogodzić się z decyzją Cziczek (Feride Çetin), wypytuje ją, czemu chce rozwieść się z Sawaszem. Kobieta wie, że jeśli powie prawdę, jej ojciec będzie żądny zemsty nie tylko na Sawaszu, ale też na całej jego rodzinie.

Szahnur (Tomris İncer), która dowiedziała się, jaką cenę muszą zapłacić za wolność Mustafy (Halil Ibrahim Aras), szantażuje Palę (Kerem Atabeyoğlu) i zmusza do przemytu narkotyków. Mężczyzna nie wytrzymuje presji i dostaje zawału serca.

Zobacz galerię

Sprawdź, co wydarzy się w serialu, który zastąpił "Tylko z tobą"! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • 23e232312323232322433223232 (gość)

    42we2wwewewreewe4weew

    15.05.2017 15:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.