„Cena miłości” odcinek 78. Jasemin znów rozstaje się z Sawaszem! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sawasz zajmuje się odnalezioną Cziczek i nie przychodzi na przyjęcie Omera. Wściekła Jasemin zrywa z Baldarem! Sprawdź, co wydarzy się w 78. odcinku „Ceny miłości”.

„Cena miłości” odcinek 78. - TVP2, poniedziałek, 10 lipca 2017, godz. 17:05

Jeszcze przed wyjazdem do Iranu Sawasz (Murat Yıldırım) oficjalnie uznał Omera za syna. Po tragicznych wydarzeniach związanych z wyjazdem Baldar postanowił dopiąć rodzinne sprawy. Sawasz wyjawił Baldarom, że ma syna z Jasemin (Nurgül Yeşilçay) i wyznał też Cziczek (Feride Çetin), że chce rozwieść się z nią. Na dodatek Sawasz i Jasemin dowiedzieli się, że Omer jednak nie ma białaczki. Jasemin postanowiła wydać przyjęcie na jego cześć. W tym czasie odnalazła się porwana Cziczek.

Porwanie Cziczek i przyjęcie u Jasemin [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 78. odcinku serialu "Cena miłości" Sawasz jest bardzo przejęty tym, co spotkało Cziczek. Mężczyzna jest nią tak zajęty, że nie zjawia się na przyjęciu Omera. Jasemin jest wściekła i nie może wybaczyć ukochanemu, że nie pojawił się w tak ważnym momencie dla ich syna. Kobieta rozstaje się z Baldarem.

Okazuje się, że porywacze nie skrzywdzili Cziczek. Sawasz każe odnaleźć bandytów – ludzie Baldara dowiadują się, że porywacze już nie żyją. Nikt jednak nie wie, że całą akcję zorganizował Jawuz (Erkan Bektaş), który chciał nastraszyć siostrę przed rozwodem.

Szahnur (Tomris İncer) już wie, że Omer jest jej wnukiem i w końcu pogodziła się z faktem, że jej syn kocha Jasemin. Seniorka rodu chce, aby ukochana syna zamieszkała z nimi jako prawowita żona Sawasza. Jak na to zareaguje Cziczek?

Nazan (Gökçe Yanardağ) w końcu zauważa, że Bora (Cenk Ertan) oszukuje ją i wcale nie zamierza otworzyć agencji.

Zobacz galerię

Sprawdź, co wydarzy się w serialu, który zastąpił "Tylko z tobą"! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • BeBe (gość)

  To już ostatnie rozstanie:) dla obojga chyba najtrudniejsze, bo wszyscy wiedzą o ich związku. No ale Jawuz dobrze wiedział , co robić, aby zbliżyć się do Jasemin...

  10.07.2017 16:48
 • Aj (gość)

  Zaczynają mnie denerwowac te ciągłe rozstania i powroty Savasa i Yasemin

  10.07.2017 11:38
 • Julka (gość)

  Biedny Savas, ciągle musi brać się za bary z losem, bo jego przeznaczeniem jest Yasemin i nie zamierza się poddać . Tym razem przez Yavuza, odgrywającego rolę, kochającego brata, działającego podstępnie i wstrętnie oraz przez Sahnur,która znów musiała się wtrącić, gdyby nie to, to być może nieobecność Savasa na przyjęciu nie byłaby tak dramatycznie przez Yasemin przyjęta. No a Yavuz już na dobre zarzuca sieć ...

  08.07.2017 16:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.