"Cena miłości" odcinek 82. Sawasz odkrywa prawdę o porwaniu Cziczek. Rzuca się na Jawuza! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sawasz traci cierpliwość! Kiedy dowiaduje się, że to Jawuz zlecił porwanie Cziczek, przestaje trzymać nerwy na wodzy. Sprawdź, co wydarzy się w 82. odcinku serialu "Cena miłości"!

„Cena miłości” odcinek 82. - TVP2, piątek, 14 lipca 2017, godz. 17:05

Jakiś czas temu Cziczek (Feride Çetin), wychodząc od Hakana (Sinan Tuzcu) została porwana. W ostateczności wróciła do domu, ale sprawa wciąż nie jest jasna. Wreszcie Sawasz (Murat Yıldırım) odkryje, jaka jest prawda.

Jasemin wybaczy Sawaszowi dzięki Cziczek? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 82. odcinku serialu "Cena miłości" Jawuz (Erkan Bektaş) podejmuje się transportu narkotyków. Pala (Kerem Atabeyoğlu) jest pod coraz większym urokiem Dżejdy.

Sawasz dowiaduje się, że Jawuz zmienił nazwisko i że to on zlecił porwanie Cziczek. Wzburzony jedzie na galę i wchodząc widzi Jawuza próbującego objąć Jasemin (Nurgül Yeşilçay). Wpada w jeszcze większą złość i uderza Jawuza w twarz. Wszystko to dzieje się na oczach gości i dziennikarzy. Ktoś usiłuje zabić Mustafę.

Ile odcinków ma nowa turecka telenowela? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hanabel (gość)

    Gdzie można zobaczyć odcinek 82?

    16.07.2017 16:39
  • fanka. (gość)

    Jak komuś się nie podobają tureckie seriale to niech nie ogląd, zamiast tego można ogląda reklamy, które nas zalewają wszędzie 😵😶

    15.07.2017 12:27
  • nena (gość)

    Co poniektórzy to lubią tylko krytykować -jak się nie podoba to oglądać Klan albo Modę na sukces.Ja uwielbiam Murata i zachwycam się Jego grą.Potrafi zagrać naturalnie i prawdziwie. Uczucie głównych bohaterów i chemię miedzy nimi ukazują gestami,spojrzeniem,pięknymi słowami a nie wchodzeniem odrazu do lóżka .To prawda,że ich kultura i tradycje wciąż jeszcze nie pozwalają tamtejszym kobietą na wiele ale dzięki takim właśnie serialom to się zmienia.Był taki reportaż o sile tureckich seriali i właśnie kobiety z tamtego regionu wypowiadały się pochlebnie o tym że są takie filmy które pokazują tematykę aranżowanych ślubów,zakazu edukacji kobiet czy zabójstw honorowych.Wiadomo,że świadomość kobiet się zmienia i w większych miastach jest bardziej europejsko ale są rejony gdzie kobiety są zdane na "pana i władcę"i muszą być posłuszne.Do Jolki,która prorokuje,że specjalnie nas zalewają tureckimi serialami....że niby co przez to się stanie...nagle zamarzymy wszyscy aby nas Turcja podbiła.To tylko zawsz mamy mieć filmy amerykańskie i muzykę.Już czasem ciężko słuchać radia jak non stop te same tzw.przeboje.A ileż jest pięknych włoskich czy hiszpańskich piosenek a czy ktoś słucha tureckich wykonawców?No pewnie mało kto,bo w radio się nie usłyszy,a naprawdę jest dużo ciekawych kawałków.😵

    15.07.2017 01:27
  • gość (gość)

    Jak dla mnie to w tv mogą lecieć tylko tureckie seriale, bo oprócz powtórek i reklam to nic nie ma.

    14.07.2017 20:07
  • Magda (gość)

    Coś dla ogłupienia ludu, brawo. Dobre, bo bez golizny? Hmm, nic dodać nic ująć. No to jest jak jest.

    14.07.2017 15:49
  • gość (gość)

    Bardzo dobrze nakręcone seriale tureckie, bez golizny i wulgaryzmów. Swietni aktorzy Warto poznać inna kulturę. Nie ma to nic wspólnego z islamizacja. Jak się komuś nie podobają to niech nie ogląda.

    14.07.2017 15:23
  • Jolka (gość)

    Nie wiem, nikt nie widzi że celowo zalewają nas tureckim kinem, kulturą? Obudźcie się

    14.07.2017 14:54
  • Lola (gość)

    Bardzo piekne sa tureckie seriale! Piękni aktorzy i wspaniale aktorki zupelnie inna kultura obyczjowosc. Wspaniale sie oglada! Nie ogladam polskich seriali z wyjatkiem serialu RODZINKA. Fabula polskich seriali nudna! Okropna straszna zupelnie mnie nie interesujaca!

    14.07.2017 09:29
  • telewidzka (gość)

    Obmierzły typ z tego Jawuza, brrr! Jak się ma on do Jasemin, nijak! No i ta jego Cziczek, jest w trudnej sytuacji, nie widzi z niej wyjścia, ale ona jest nielojalna w stosunku do Sawasza, bo bratu wszystko przekazuje, jakby nie widziała, że Sawasz wyłazi ze skóry, aby i jej zapewnić bezpieczeństwo i wolność w samostanowieniu o sobie. Niewdzięczna!

    14.07.2017 09:21
  • J.J. (gość)

    Do :"nena":) Oj tak, mimo tych wszystkich mankamentów - cięć, czasami niezbyt udanego wprowadzania widza w odcinek - cieszmy się, że możemy oglądać tych aktorów - śliczną i zgrabną Nurgul Yesilcay oraz przeuroczego, a jednocześnie bardzo męskiego Murata Yildirima. Ja także chciałabym , aby zakupiono serial "Asi", ale to chyba pozostanie tylko w sferze marzeń. "Asi", to film wcześniejszy niż "Ask ve Ceza", więc znów podniósłby się krzyk, że to "stary badziew" . A w "Asi "Tuba Buyukustun też piękna , choć zupełnie inna niż Nurgul. Asi ma też zupełnie inny charakter, jest dumna i bardzo uparta , a Murat - Demir też jest inny niż Sawasz , bo zamknięty w sobie, długo oszczędny w uzewnętrznianiu uczuć, wycofany ale...tak samo pięknie kochający ! No i jak wspaniale Murat gra z dziećmi. Tak, byłoby bardzo miło spędzać jesienne wieczory z tą dwójką bohaterów.

    13.07.2017 22:35