"Cena miłości" odcinek 96. Sawasz oskarżony o zabójstwo! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sawasz znów znajduje się w poważnych kłopotach. Baldar zostaje oskarżony o zabójstwo. Sprawdź, co wydarzy się w 96. odcinku "Ceny miłości".

"Cena miłości" odcinek 96. - TVP2, piątek, 4 sierpnia 2017, godz. 17:05

Jawuz (Erkan Bektaş) cały czas próbuje zemścić się na Sawaszu (Murat Yıldırım) za rozwód z Cziczek (Feride Çetin). Moran chciał kolejny raz wrobić Baldara w przemyt narkotyków, ale został zdemaskowany. Jawuz wycofał się ze swojego planu zanim przyjechała do niego policja wezwana przez Sawasza.

Sawasz odkrywa plan Jawuza i nasyła na niego policję! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 96. odcinku serialu "Cena miłości" trwają negocjacje w sprawie ziem, które Sawasz chce oddać Moranom. Abbas przyrzeka, że przekona pasterzy, by ustąpili z ziemi podarowanej Moranom.

Ostatnio doszło do poważnej kłótni między Jasemin (Nurgül Yeşilçay) a Cziczek. Ukochana Sawasza nie wytrzymuje już napięcia, jakie panuje w rezydencji dlatego przekonuje Cziczek, że powinna przenieść się do brata.

Jawuz posuwa się o krok dalej. Zabija Reszita. Jego zwłoki znajduje Sawasz, a policja aresztuje go pod zarzutem morderstwa.

Zobacz galerię

Ile odcinków ma nowa turecka telenowela? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • XXX (gość)

    Wątki są sensowne, życiowe, serial nie wlecze się przez trzy cztery sezony, dlatego jest ciekawy. Choć z drugiej strony chciałoby się, żeby trwał dłużej ze względu na możliwość oglądania aktorów.

    04.08.2017 11:14
  • Fanka serialu (gość)

    Poza nieszczęściem bycia kobietą z klanu , Cziczek jest wyjątkowo niewdzięczna i Sawasz ma do niej anielską wręcz cierpliwość . Prawdę powiedziała Jasemin, o słabości jej charakteru. Rozpaczała, jak głupia po śmierci grubiańskiego chama ojca, który był przestępcą, strzelał do niej i miał ją za nic, nie postawiła się nigdy kryminaliście bratu, a stawia się bez przerwy Sawaszowi, który trzęsie się, aby jej włos z głowy nie spadł, no i rzuca się do Jasemin. A Szahnur, to szatan w żeńskiej skórze. Jak można tak bruździć własnemu synowi?! Ten chce wszystko poukładać bez ofiar, a ta wariatka kłody mu rzuca pod nogi i jeszcze mówi, że to ratuje klan i tę ich dziwaczną tradycję. I znowu wracamy do scenariusza serialu - tyle wątków i każdy ciekawy, nawet ten o zauroczeniu Pali , przeżywającego drugą młodość i biednej, dobrej dla wszystkich Fidan. Może gdyby była tak atrakcyjna , jak Dżejda? Oczywiście, to nie jest usprawiedliwienie dla Pali, ale c'est la vie - niestety. Film super!

    03.08.2017 18:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.