"Damy i wieśniaczki. Za granicą". Polskie i ukraińskie damy i wieśniaczki łączą siły! Co się wydarzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Damy i wieśniaczki” podbiły serca widzów TTV. Na jesień stacja przygotowała dla wszystkich fanów formatu coś specjalnego – w nowej serii programu swoimi rolami wymienią się bohaterki z Polski i Ukrainy. Kobiety z zupełnie innych światów będą musiały przekroczyć kolejne granice. Nie tylko językowe! Zderzą się zarówno z odmiennym stylem życia swoich zmienniczek, ale także inną kulturą.

Multimedia

"DAMY I WIEŚNIACZKI. ZA GRANICĄ" - JUŻ W PAŹDZIERNIKU NA ANTENIE TTV

Dwie zupełnie różniące się od siebie kobiety nagle zamieniają się miejscami. Muszą przeżyć trzy dni, spędzając czas jak druga uczestniczka. Dla każdej z nich to okres pełen wyzwań. Bohaterki rzucone na głęboką wodę robią co mogą, żeby walczyć o siebie i swoje zasady. Odkrywając nieznane, zmagają się ze swoimi lękami oraz doświadczają licznych rozczarowań i zaskoczeń. Czy jest szansa, że zmienią swój pogląd na życie? Jak odmieni je to doświadczenie? Co z różnicami językowymi?

Chcesz jechać na Ukrainę, żeby zostać "Damą i wieśniaczką"? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wymiana bohaterek na linii Polska – Ukraina będzie przebiegała dwutorowo. Przekonamy się czy znany z opowieści poziom bogactwa ukraińskich dam, szalejących w najlepszych kurortach, zaskoczy polskie wieśniaczki. Równolegle ukraińskie wiejskie kobiety ocenią polskie salony i styl życia naszych bogaczek. W życiowych rolach wystąpią też polskie damy szukające dla siebie miejsc na ukraińskiej prowincji. Jak odnajdą się zagraniczne elegantki na polskiej wsi?

W jesiennym sezonie programu skrajna bieda zapadłej prowincji zderzy się z ekstremalnym bogactwem ukraińskich oligarchów. Kontrasty na skalę międzynarodową – już jesienią w telewizji TTV.

„Damy i wieśniaczki. Za granicą” to kolejna międzynarodowa koprodukcja telewizji TTV, tym razem po raz pierwszy z ukraińskim partnerem 1 plus 1.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.