"Dancing With The Stars" 15.04.2016, odcinek 6. Dwie pary pożegnały się z programem! [GALERIA]

W 6. odcinku programu pożegnaliśmy aż dwie ary. Zobaczcie, co tym razem działo się na parkiecie!

W 6. odcinku wszystkie pary wcieliły się w postaci z najsłynniejszych bajek i baśni.

Quickstepa jako pierwsi zaprezentowali Katarzyna Stankiewicz i Tomasz Barański. - Troszeczkę jak śpiąca królewna tańczyłaś - ocenił Michał Malitowski, zaś Beata Tyszkiewicz wyznała, że był to bajkowy quickstep. Para zdobyła 28 punktów.

Pinokio i dobra wróżka to postacie, w które wcielili się Rafał Jonkisz i Walerija Żurawlewa. Para zatańczyła walca wiedeńskiego, który spodobał się jurorom. Iwona Pavlović zdradziła, że jest pod wrażeniem pracy stóp Rafała. - Im mniej tańczysz tym lepiej wyglądasz - powiedział Michał Malitowski. Juror docenił fakt, że mister trzymał ramę. Jury przynało 32 punkty.

CZYTAJ TAKŻE:
"TANIEC Z GWIAZDAMI". ELA ROMANOWSKA KONTUZJOWANA! ZREZYGNUJE Z PROGRAMU? [ZDJĘCIA]
"DANCING WITH THE STARS". ELA ROMANOWSKA I RAFAŁ MASERAK TRENUJĄ NA SIŁOWNI POD CHMURKĄ [ZDJĘCIA]

Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak wcielili się w postacie z bajki "Madagaskar" i zaprezentowali sambę. Jurorzy docenili poświęcenie aktorki, która wystąpiła z poważną kontuzją. Wszyscy przyznali zgodnie, że jednocześnie żałują, że nie mogli zobaczyć, jak Ela "wygina śmiało ciało" bez kontuzji! Ocena: 31 punktów.

Walca angielskiego w rytm hitu z "Króla lwa" zatańczyli Izu Ugonoh i Hanna Żudziewicz. - Brawo, jesteś geialny - zachwycała się Iwona Pavlović. Pozostali jurorzy również byli pod ogromnym wrażeniem występu boksera i przyznali 39 punktów.

Bohaterami z "Krainy lodu" stali się Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke i zaprezentowali taniec współczesny. Malitowski przyznał, że bardzo mu się podobał ten występ. Pozostali jurorzy również docenili taniec tej pary. Ania i Jacek zdobyli 38 punktów.

Julia Wróblewska i Jan Kliment zatańczyli walca wiedeńskiego w rytm "Czarnoksiężnika z krainy Oz". - Według mnie pani zrobiła największy postęp ze wszystkich, którzy tu występują - zaczął swoją ocenę Andrzej Grabowski. Michał Malitowski również zauważył progres młodej aktorki. Julia i Jan otrzymali 32 punkty.

CZYTAJ WIĘCEJ:
"DANCING WITH THE STARS" ODCINEK 5. ZAMIANA PAR. NIKT NIE ODPADŁ [ZDJĘCIA]
"TANIEC Z GWIAZDAMI". KATARZYNA STANKIEWICZ I JACEK JESHCHKE W OGNISTYM TANGU [WIDEO]

W baśń "Niekończąca się opowieść" przenieśli nas Nikodem Rozbicki i Agnieszka Kaczorowska, którzy zatańczyli foxtrota. Jurorzy zauważyli postęp, który zrobił w programie Nikodem. Iwona Pavlović była zachwycona pracą stóp i starannością wykonania Nikodema. Ocena: 32 punkty.

Po podliczeniu głosów widzów oraz dodaniu punktów z poprzedniego odcinka z "Dancing With The Stars" odpadli Katarzyna Stankiewicz i Tomasz Barański!

Następnie przyeszdł czas na bitwę taneczną. Trzy tańce – sambę, cha chę i jive’a, zatańczą po dwie pary, a zwycięzcy otrzymają dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej. Na podstawie wyników z dwóch tańców oraz głosów widzów, dowiemy się kto jeszcze zakończy swój udział w show.

Ela i Rafał w pojedynku z Izy i Hanną zatańczyli cha chę. Julia i Jan z Anią i Jackiem zaprezentowali sambę. Nikodem i Agnieszka vs. Rafał i Walerija zaprezentowali jive'a.

Z "Tańca z gwiazdami" odpadli Agnieszka Kaczorowska i Nikodem Rozbicki!

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.