"Dancing With The Stars" 8.04.2016, odcinek 5. Zamiana partnerów. Nikt nie odpadł! [ZDJĘCIA]

W piatym odcinku "Dancing With The Stars" nastąpiła zamiana partnerów i w związku z tym uczestnicy mogli czuć się bezpiecznie!

W piątym odcinku "Dancing With The Stars" nastąpiła zamiana partnerów.

Jako pierwsi na parkiecie zaprezentowali się Rafał Jonkisz i Agnieszka Kaczorowska, którzy zatańczyli sambę. - Bardzo trudne figury udało się zatańczyć - zaczął swoją ocenę Michał Malitowski. Jurorowi jednak brakowało "feelingu w ruchach Rafała". Iwona Pavlović także widziała kilka niedoskonałości i para w sumie zebrała 29 punktów.

CZYTAJ TAKŻE:
"TANIEC Z GWIAZDAMI". ANDRZEJ KRZYWY WRACA DO PROGRAMU!
"TANIEC Z GWIAZDAMI" - ZAMIANA PARTNERÓW! KTO Z KIM ZATAŃCZY W 5. ODCINKU? [ZDJĘCIA]

Julia Wróblewska i Tomasz Barański zatańczyli fokstrota. Iwona Pavlović miała kilka krytycznych uwag, ale na koniec stwierdziła, że być może jest zbyt wymagająca wobec młodej uczestniczki. Andrzej Grabowski i Beata Tyszkiewicz docenili występ Julii i para została oceniona na 31 punktów.

Nikodem Rozbicki z Hanną Żudziewicz zatańczyli taniec współczesny. - Dzisiaj zatańczył pan bardzo bardzo interesująco - ocenił Andrzej Grabowski. Pozostali jurorzy również byli pod wrażeniem występu młodego aktora i przyznali 34 punkty.

Przyszedł czas na Elżbietę Romanowską i Jana Klimenta. Para zaprezentowała quickstepa i powaliła na kolana jurorów! - Ten program jest dla takich ludzi, jak ty - skwitował Michał Malitowski. Ela i Janek otrzymali 39 punktów.

CZYTAJ TAKŻE:
"TANIEC Z GWIAZDAMI". KATARZYNA STANKIEWICZ I JACEK JESHCHKE W OGNISTYM TANGU [WIDEO]
"DANCING WITH THE STARS". KAMIL KUROCZKO NIE WYSTĄPI W KOLEJNEJ EDYCJI! [OŚWIADCZENIE]

Partnerką Izu Ugonoh w tym odcinku była Walerija Żurawlewa. Para zatańczyła jive'a. Michał Malitowski był pod wrażeniem talentu boksera do tańca. - Czułem się jak w świetnym hollywoodzkim musicalu - powiedział Andrzej Grabowski. Izu i Walerija zdobyli 40 punktów.

Tango zaprezentowali Katarzyna Stankiewicz i Jacek Jeschke. Jurorzy nie kryli zachwytu. Iwona Pavlović doceniła silną osobowość tancerza, dzięki któremu partnerka doskonale zaprezentowała się. Jurorzy przyznali 35 punktów.

Anna Karczmarczyk tym razem zatańczyła z Rafałem Maserakiem. Para wystąpiła w cha chy. - Aniu, taką energię to ja rozumiem! - Michał Malitowski zachwycił się tańcem Ani. Juror przyznał, że po tym występie aktorka dołączyła do faworytów tej edycji. Ocena: 39 punktów.

W związku z tym, że w odcinku nastąpiła zamiana partnerów z "Dancing With The Stars" nikt nie odpadł!

Punktacja przechodzi do następnego odcinka, w którym odpadną aż dwie pary.

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.