"Demakijaż". Katarzyna Figura gościem Krzysztofa Ibisza w 2. odcinku nowego sezonu! [ZDJĘCIA]

W drugim odcinku programu "Demakijaż", Krzysztof Ibisz skłoni do zwierzeń Katarzynę Figurę, która kiedyś chciała być.... weterynarzem, ale jednak aktorstwo pochłonęło ją bez reszty. Grała u największych Hasa, Kieślowskiego, Stuhra, Kondratiuka oraz Altmana. Nie raz zaczynała wszystko od nowa zawodowo i prywatnie.

Katarzyna Figura to symbol seksu, kobiecości i obiekt pożądania wielu mężczyzn. Po pokazie filmu "Pociąg do Hollywood" na międzynarodowym festiwalu filmowym w Miami, zgłosił się do niej Playboy i zaproponował jej 34 tyś. dol. za sesję…Kasia po namowach kolegów i agentki zgodziła się, ale... nie umiała stawić czoła tej dziwnej aczkolwiek niezwykle kuszącej propozycji i w pośpiechu wróciła do Polski.

- Ja się tak tego przestraszyłam! Wychowana w takich a nie innych warunkach.. ja wiem, że dziś trudno jest w to uwierzyć, ale to było prawie 30 lat temu. Trudno mi było stanąć na wysokości zadania, zaakceptować w pełni seksualność i fakt że jestem aktorką - opowiada Figura.

Na swoje pierwsze zdjęcia próbne w Hollywood i spotkanie z Robertem Altmanem spóźniła się ponad dwie godziny bo zabłądziła, jednak jak już dotarła na miejsce to reżyser poświęcił jej swoją uwagę, zachłysnął się jej fantasmagoriami i ostatecznie zdecydował się powierzyć jej rolę w dodatku dopasowując ją do osobowości Kasi. Uczestniczyła też w ceremonii rozdania Oscarów gdzie poznała Madonnę i Michaela Jacksona… Po swoich 50-tych urodzinach znów zmieniła swoje życie o 180 stopni. Jak do tego wszystkiego doszło dowiemy się w programie "Demakijaż" w poniedziałek, 12 września o godz. 22:00 na antenie Polsat Café.

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.