"Dom marzeń" odcinek 1. Kto odpadł z programu na samym początku? [ZDJĘCIA]

W TVN rozpoczęła się wielka walka o "Dom marzeń". Sprawdź, co wydarzyło się w premierowym odcinku nowego programu prowadzonego przez Ulę Chincz.

W pierwszym odcinku poznaliśmy pary, które będą walczyć o "Dom marzeń". Prowadząca program, Ula Chincz, razem z architektem przedstawili projekt domu. Uczestnicy byli pod wrażeniem makiety prezentującej ponad 300-metrowy przestronny dom.

Po zapoznaniu z projektem uczestnicy wyruszyli do Starej Wsi, gdzie stanie ich dom. Marzące o własnym dachu nad głową pary na czas budowy musiały zamieszkać w boksach znajdujących się w sąsiedztwie przyszłego domu.

CZYTAJ TAKŻE:
"DOM MARZEŃ". POZNAJ UCZESTNIKÓW NOWEGO PROGRAMU TVN [ZDJĘCIA]
"DOM MARZEŃ". ULA CHINCZ I UCZESTNICY NOWEGO PROGRAMU NA PLANIE 1. ODCINKA [GALERIA]

Pierwszym zadaniem były zakupy. Wiesław - szef budowy - dał uczestnikom listę zakupów niezbędnych do rozpoczęcia budowy. Okazało się, że grupa potrzebuje przewodników. Uczestnicy wybrali na team leaderów Filipa i Tomka - oni tym samym uzyskali immunitet. Po pierwszym etapie budowy przewodnicy grupy wskazali najlepsze duety: Ola i Rafał oraz Ola i Piotr dzięki temu mogli zaprojektować z architektem kuchnię. Ola i Adam zostali uznani za najbardziej kreatywnych.

Wśród uczestników zdążyły się już zawiązać pierwsze przyjaźnie, koalicje, ale także dochodziło do wielu spięć. Nadszedł czas na eliminacje, które odbywały się podczas eleganckiej kolacji.

Ula Chincz miała doskonałą wiadomość dla uczestników. W pierwszym odcinku nikt nie pożegna się z programem!

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
 • Evy (gość)

  Makieta fantastyczna :) made by BRULO makiety :D

  29.06.2016 11:37
 • Marek (gość)

  Kto powiedział że oni dopiero się poznali? Były castingi gdzie mogli się zobaczyć, były spotkania przed rozpoczęciem myślisz że o tak od razu zaczęli bez rozmów telewizją, bhpowcem itp. To co nie pokazali nie znaczy że się nie wydarzyło i uczestniczy dopiero się znają od godziny, ponieważ skąd by znali kto co umie, czym się zajmuje itp. Musieli to znać, aby wiedzieć kogo umiejętności mogą się przydać w danych zadaniach.

  27.06.2016 10:07
 • julita (gość)

  ' dom marzeń dla pedałów", o tak wśród 10 par jest rzeczywiście jedna para homoseksualna, ale niech twoje słowa będą prorocze i niech to będzie wymarzony dom dla,, pedałów". Bardzo to tym fajnym ludziom życzę.

  26.06.2016 20:58
 • Jannnn (gość)

  "Dom marzeń" odcinek 1. Kto odpadł z programu na samym początku? [ZDJĘCIA]

  Ula Chincz miała doskonałą wiadomość dla uczestników. W pierwszym odcinku nikt nie pożegna się z programem!

  26.06.2016 11:18
 • Koral (gość)

  Zapowiada się gniot sezonu. Program jest beznadziejny. Jeszcze murów nie postawili a już wybrali materiały do kuchni. Ba, nawet mają jej projekt. Ludzie dopiero co się poznali, a już musieli wybrać parę z najlepszym gustem. Ciekawe czym się kierowali? Ładnymi butami, czy fryzurą? Wolę programy Doroty Sz.

  26.06.2016 00:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.