"Druga szansa". Bovska zdradza, jak powstawał utwór promujący serial! [ZDJĘCIA+WIDEO]

Bovska, czyli autorka muzyki do wiosennego hitu TVN - serialu "Druga szansa" zdradziła nam wszystkie szczegóły współpracy ze stacją. Sprawdźcie, jak powstawał utwór promujący produkcję z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej!

Do wiosennej konferencji ramówkowej TVN nikt nie wiedział kim jest Bovska, ale chwilę później mówiły o niej już wszystkie media. Magda Grabowska-Wacławek jest autorką piosenki "Kaktus", promującej nowy serial stacji TVN "Druga szansa". Jak to się stało, że nieznana do tej pory wokalistka dostała od losu wielką szansę na zaprezentowanie swojej twórczości w wieczornym paśmie prime-time? Jak zdradziła nam Magda Grabowska-Wacławek:

Moja współpraca ze stacją rozpoczęła się dzięki życzliwemu i niezmiernie utalentowanemu kompozytorowi - Łukaszowi Targoszowi. To on stworzył muzykę serialu "Druga Szansa" i on właśnie przesłał moje piosenki do producentki serialu - pani Doroty Kośmickiej - Gacke. Gdy dowiedziałam się o propozycji obecności mojej muzyki w serialu, nie miałam najmniejszych wątpliwości, że ta fuzja obrazu i dźwięku może być fascynującą przygodą. Jestem bardzo wdzięczna pani Dorocie, że mogę uczestniczyć w tym projekcie, wpływając w jakimś stopniu poprzez piosenki na jego kształt.

Jak powstawał utwór, który nuci już połowa Polski? W rozmowie z Telemagazyn.pl Bovska ujawniła, że piosenka "Kaktus" powstała dobry rok przed otrzymaniem propozycji użycia go w serialu "Druga Szansa".

Napisałam go w zaciszu domowym, a następnie wraz z Janem Smoczyńskim pracowaliśmy nad nim w studio, nadając mu ostateczny kształt i charakter brzmienia. "Kaktus" jest jedną z wielu piosenek, które powstały na przestrzeni około 1.5 roku. Był to czas bardzo twórczy, czas pracy nad moim debiutanckim albumem. Akurat piosenka Kaktus jako pierwsza ujrzała światło dzienne, poprzez publikacje video z ‘live video session’ na youtube. Zdecydowałam, że to właśnie Kaktus będzie singlem - piosenką promującą mój nadchodzący materiał, którego premiera już 11 marca. - wyjaśnia wokalistka.

Producenci serialu "Druga Szansa" tak polubili muzykę BOVSKIEJ, że poprosili o dostęp do jej całego materiału płytowego. To oznacza, że serialu będziemy mogli usłyszeć również inne utwory charyzmatycznej wokalistki, a nawet dwie piosenki, które nie znalazły się na płycie!

Jedną z nich jest piosenka pt. „Nie ogarniam”, której fragment można było usłyszeć w napisach końcowych pierwszego odcinka. - zdradziła Bovska.

Wokalistka jest również współautorką piosenki "The man with an unknowun soul”, która znalazła się w filmie "Planeta Singli".

CZYTAJ TAKŻE:

"DRUGA SZANSA". SPEKTAKULARNY UPADEK WARTY 1000 LAJKÓW [RECENZJA]
"DRUGA SZANSA". KULISY ROMANSU SARY I ZEITA! JAK POWSTAŁA ICH SCENA EROTYCZNA? [WIDEO]
"DRUGA SZANSA". POZNAJ BOHATERÓW NOWEGO SERIALU TVN [GALERIA]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.