"Druga szansa". Gwiazdy na konferencji promującej serial. Kto się pojawił? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami konferencja promująca 3. sezon serialu "Druga szansa". Na imprezie nie zabrakło gwiazd serialu z Małgorzatą Kożuchowską, Magdaleną Boczarską i Katarzyną Herman na czele. Jak obsada "Drugiej Szansy" wypadła w świetle reflektorów? Sprawdźcie!

W czwartek (16.02) odbyła się konferencja promująca serial "Druga szansa". Na imprezie nie zabrakło głównych bohaterów serialu. Pojawiły się także nowe twarze, które namieszają nie tylko w życiu Moniki Boreckiej. Na ściance pozowali m.in. Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Boczarska, Katarzyna Herman, Mikołaj Roznerski i Mateusz Banasiuk. Zdjęcia z konferencji możecie zobaczyć w naszej galerii. Kto wypadł najlepiej?

Zobacz galerię

Co wydarzy się w nowych odcinkach "Drugiej szansy"?

W trzecim sezonie serialu „Druga szansa”, Monika Borecka, producentka telewizyjna, przeżyje prawdziwą rewolucję w życiu prywatnym i zawodowym. Wypełniony pracą i rozterkami miłosnymi świat Moniki radykalnie zmieni się za sprawą upragnionej córeczki. Szczęście związane z narodzinami Basi nie potrwa jednak długo. Rywalizacja dwóch najważniejszych mężczyzn w życiu głównej bohaterki, Adama (Bartłomiej Topa) i Marcina (Bartłomiej Świderski), stanie się powodem wielu kłopotów i zmartwień. Mimo to Monika z determinacja walczyć będzie o zbudowanie rodziny, która od dawna była jej marzeniem.

Małgorzata Kożuchowska o 3. sezonie "Drugiej szansy" i zagranicznej produkcji, w której chciałaby zagrać [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nie tylko życie prywatne postawi przed świeżo upieczoną mamą nowe wyzwania. Upomni się o nią także świat show-biznesu. Prezes telewizji (Jacek Braciak) rzuci producentce wyzwanie stworzenia najlepszego w Polsce telewizyjnego kanału kobiecego. Borecka będzie musiała nie tylko dowieść swoich kompetencji, ale też wygrać wyścig z bezwzględną konkurencją. W tym zadaniu będzie jej pomagał niezwykle ambitny i przystojny Jacek Wroński (Mateusz Banasiuk). Pogodzenie roli matki i szefowej kanału kobiecego stanie się dla Moniki największym życiowym zadaniem. To jednak dopiero początek trudności, z jakimi będzie musiała się zmierzyć.

Źródło: Agencja TVN, x-news

Małgorzata Kożuchowska zdradza kulisy pracy z dzieckiem [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.