"Druga szansa". Małgorzata Kożuchowska o nowym wyzwaniu zawodowym Moniki [WIDEO]

Małgorzata Kożuchowska opowiedziała nam o nowym wyzwaniu zawodowym swojej bohaterki, która zajmie się produkcją serialu. Jak do tego dojdzie?

Drugi sezon serialu "Druga szansa" będzie dla Moniki Boreckiej bardzo intensywny nie tylko pod względem uczuciowym, ale również w kwestiach zawodowych. Borecka będzie już nie tylko agentką gwiazd, ale zostanie również producentką serialu, w którym główne role zagrają Igor (Paweł Domagała) i Ksawery (Maciej Musiałowski). Tym samym Monika wchodzi na tą samą półkę co Zeit i Starczyńska, a to z pewnością będzie rodziło między nimi wiele napięć i konfliktów!

CZYTAJ TAKŻE:

"DRUGA SZANSA" PO WAKACJACH 2016. HUBERT URBAŃSKI W 2. SEZONIE! KTO JESZCZE?
"DRUGA SZANSA". ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU 2. SEZONU SERIALU! [GALERIA]
"DRUGA SZANSA". ŚMIERĆ JEDNEGO Z BOHATERÓW W 2. SEZONIE SERIALU! [ZDJĘCIA]

Jak zdradziła nam Małgorzata Kozuchowska: - Monika dostanie od prezesa telewizji tzw. propozycję nie do odrzucenia, proponuje jej żeby została producentem jednego z seriali. W serialu pojawi się również nowy bohater - prezes Swenson (Bartłomiej Topa). Jego obecność sporo namiesza zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym Boreckiej. Jak w tej konfiguracji odnajdzie się Monika? Sprawdźcie co jeszcze powiedziała nam Małgorzata Kożuchowska!

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.