"Druga Szansa" odcinek 3. Borecka oskarża Annę Starczyńską o podrzucenie narkotyków! Ma rację? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami 3. odcinek serialu "Druga szansa", w którym Monika rzuci mocne oskarżenia pod adresem swojej największej konkurentki - Anny Starczyńskiej. Czy to właśnie ona jest odpowiedzialna za podrzucenie Monice narkotyków i zniszczenie jej kariery?

"DRUGA SZANSA" ODCINEK 3. W PONIEDZIAŁEK, 29.02.2016 O GODZ. 21:30 W TVN!

Borecka ma już dosyć pracy w szpitalu. Po kolejnym dniu odbywania kary jako salowa, Monika postanawia poszukać pracy w innym miejscu niż szpital, gdzie czuje się bezradna i niepotrzebna. Do szpitala przychodzi jednak kuratorka sądowa by sprawdzić czy Monika odbywa nałożoną przez sąd karę. Nieobecną w szpitalu Monikę będzie krył Marcin i Pani Jadzia.

W tym samym czasie, Monika próbuje znaleźć sprawcą jej kłopotów. Oskarżenia padają pod adresem największej konkurentki Boreckiej - Anny Starczyńskiej. Czy to właśnie ona odpowiedzialna jest za podrzucenie narkotyków? Starczyńska wszystkiego się wypiera i daje Monice do zrozumienia, że Borecka nie ma co liczyć na wsparcie ludzi z branży. Prasa wciąż rozpisują się o romansie Jakuba Zeita i Sary Deymar, ale czy w tych plotkach jest ziarno prawdy?

Problemy nie omijają także siosrty Moniki - Lidki. W jej mieszkaniu pojawia się komornik, który informuje ją o kłopotach finansowych jej męża!

Monika pod wpływem Pani Jadzi wraca do szpitala, a przed wejściem spotyka Justynę, z którą dzieliła celę na komisariacie! Dziewczyna prosi ją o pomoc w zorganizowaniu koncertu jej matki, niegdyś słynnej jazzmanki. Borecka jednak odmawia - nie jest już managerem gwiazd i na razie nie chce do tego wracać.

Nieoczekiwanie w szpitalu Monika staje się wsparciem dla żony zmarłego niedawno pacjenta i pomaga przekonać ją, by ta przystała na propozycję Marcina i zgodziła się na pobranie organów od jej męża. Borecka dowiaduje się także, że to właśnie Marcin pomógł jej w sytuacji z kuratorką...

CZYTAJ TAKŻE:

"DRUGA SZANSA". SPEKTAKULARNY UPADEK WARTY 1000 LAJKÓW [RECENZJA]
"DRUGA SZANSA". POZNAJ BOHATERÓW NOWEGO SERIALU TVN [GALERIA]
"DRUGA SZANSA". MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA HANDLUJE PROCHAMI? [ZDJĘCIA]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.