"Druga szansa" odcinek 4. Monika dowiaduje się, że Marcin ma żonę! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Monika w "Drugiej szansie" wciąż mieszka u siostry, co zaczyna denerwować męża Lidki. Borecka dowiaduje się też, że Marcin ma żonę. Jak ta informacja wpłynie na ich relacje?

"DRUGA SZANSA" ODCINEK 4. W PONIEDZIAŁEK, 7.03.2016 O GODZ. 21:30 W TVN!

Monika (Małgorzata Kożuchowska) cwciąż pomieszuje u swojej siostry (Maja Ostaszewska). Fakt ten zaczyna irytować Grzegorza (Wojciech Mecwaldowski). Mąż Lidki wszczyna kłótnię, po której Monika obiecuje, że niedługo opuści ich mieszkanie i znajdzie własny kąt. Jednocześnie, razem z siostrą próbuje rozgryźć tajemnicę kłopotów finansowych Grzegorza. Kobiety postanawiają sprawdzić jego telefon i komputer. Co odkryją?

Tymczasem, w szpitalu ordynator prosi Borecką o pomoc w zorganizowaniu szkolenia z zakresu umiejętności interpersonalnych dla lekarzy i pielęgniarek. Natomiast Justyna (Magdalena Berus) nalega, by Monika zaaranżowała jej matce Ninie (Małgorzata Zajączkowska) powrót na scenę. Monika podejmuje się jednorazowego wsparcia i kontaktuje się ze swoją dawną współpracowniczką z czasów działalności w agencji Zeita (Rafał Królikowski) – Olą (Monika Maritti). Dziewczyna namawia Monikę, by założyła swoją własną agencję wspierającą kariery artystów.

W 4. odcinku serialu "Druga szansa" Monika dowie się też, że Marcin (Barłomiej Świderski) ma żonę! Lekarz kontaktuje się z Kingą (Tamara Arciuch), aby poprosić o pomoc w kontaktach z synem, który po powrocie do Polski z kilkuletniego pobytu w Stanach nawet się z nim nie skontaktował. Monice udaje się natomiast zorganizować koncert Niny, na który zaprasza Marcina - fana jazzmanki. Gdy jednak dowie się o żonie lekarza, bez słowa wyjaśnienia odwoła z nim spotkanie...

CZYTAJ TAKŻE:

"DRUGA SZANSA". SPEKTAKULARNY UPADEK WARTY 1000 LAJKÓW [RECENZJA]
"DRUGA SZANSA". POZNAJ BOHATERÓW NOWEGO SERIALU TVN [GALERIA]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.