"Druga szansa" po wakacjach 2016. Zobacz zdjęcia z planu 2. sezonu! [GALERIA]

Trwają prace na planie 2. sezonu serialu "Druga szansa". Obok Małgorzaty Kożuchowskiej pojawi się m.in. Bartłomiej Topa. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu!

Od 15 czerwca trwają zdjęcia do 2. sezonu serialu "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Nowe odcinki będzie można oglądać po wakacjach 2016. Śledząc losy Moniki, widzowie będą mieli szansę zajrzeć za kulisy wielkich konferencji ramówkowych, odwiedzić plany zdjęciowe największych produkcji telewizyjnych i zajrzeć za zamknięte drzwi gabinetu prezesa telewizji. W nowej odsłonie serial pokaże również ciemną stronę przemysłu rozrywkowego.

CZYTAJ TAKŻE:

"DRUGA SZANSA" SEZON 2. BARTŁOMIEJ TOPA KLUCZOWĄ POSTACIĄ W NOWYCH ODCINKACH! [WIDEO]
"DRUGA SZANSA". ŚMIERĆ JEDNEGO Z BOHATERÓW W 2. SEZONIE SERIALU! [ZDJĘCIA]

Bohaterowie, którzy dali się poznać w pierwszej serii serialu, odkryją przed widzami zupełnie nowe oblicza, ujawniając skrywane przez nich dotąd sekrety. Nowe spojrzenie na znane już postaci, pokaże wysoką cenę, jaką każdy z nich musiał zapłacić za życie w blasku fleszy. Monikę natomiast czekają nie tylko trudne momenty w karierze, ale też w życiu osobistym.

Na ekranie ponownie zobaczymy przede wszystkim Małgorzatę Kożuchowską, a obok niej pojawią się m.in. Maja Ostaszewska, Bartłomiej Świderski, Rafał Królikowski, Cezary Kosiński, Wojciech Mecwaldowski, Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch, Monika Mariotti, Paweł Domagała, Katarzyna Herman, Małgorzata Niemirska, Kazimierz Kaczor i Jacek Braciak. Widzowie zobaczą także Magdalenę Berus i Macieja Musiałowskiego oraz nową twarz w serialu - Bartłomieja Topę.

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.