"Drugie życie" - serial inspirowany powieścią "Frankenstein" w maju na FOX! [ZDJĘCIA]

W maju widzowie kanału FOX poznają nowy, trzymający w napięciu serial akcji "Drugie życie". Producentami wykonawczymi serialu są Rand Ravich ("Żona astronauty", "Stan kryzysowy") oraz Howard Gordon ("Homeland", "24 godziny", "Z archiwum X"). Inspiracją dla twórców serialu była słynna dziewiętnastowieczna powieść "Frankenstein" Mary Shelley.

Jimmy Pritchard ma 75 lat. Jest cynicznym, gburowatym byłym żołnierzem marynarki wojennej i szeryfem, który z powodu zamiłowania do łamania panujących w jego zawodzie zasad, kilkanaście lat temu został zmuszony do rezygnacji ze stanowiska. To pijak, kobieciarz, mąż i ojciec, który zawsze ponad rodzinę przedkładał pracę. Pewnego dnia, mężczyzna zostaje zamordowany podczas napadu, w domu swojego syna Duvala Pritcharda (w tej roli występuje Tim DeKay, "Białe kołnierzyki"). Jednak śmierć nie uwolniła Pritcharda od doczesnego życia. Rodzeństwo miliarderów-naukowców Mary Goodwin (Dilshad Vadsaria, "30 minut lub mniej", "Greek") i Otto Goodwin (Adhir Kalyan, "Sposób użycia", "Grzeczny i grzeszny") postanawia przywrócić go do świata żywych.

Jimmy Pritchard (Robert Kazinsky, "Warcraft: Początek", "Gorący pościg", "Czysta krew"), dostaje więc drugą szansę - zostaje wskrzeszony. Budzi się w swoim własnym, ale młodym, wysportowanym i niezwykle silnym ciele. Co z tego, skoro starcza zgorzkniałość i mentalność starego człowieka nadal jest w nim żywa?

Czy stojący przed możliwością naprawienia swoich błędów Pritchard będzie próbował odkupić swoje winy? Co zrobi z odzyskanym życiem? Czy powróci do starych nałogów i ulegnie dawnym pokusom?

Odpowiedzi tylko na FOX! 31 maja (wtorek) od 21:00 (dwa odcinki).

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.