"Elif" odcinek 59. Rozmowa Melek z Kenanem. Prawda wyjdzie na jaw? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kenan nie może wyrzucić Melek ze swojej głowy. Czy jest szansa na to, aby wrócił do swojej dawnej miłości? Sprawdź, co wydarzy się w 59. odcinku serialu "Elif"!

"ELIF" ODCINEK 59. W PONIEDZIAŁEK, 31.07.2017 O GODZ. 143:550 W TVP1!

Od chwili, w której Kenan (Altuğ Seçkiner) zobaczył nieprzytomną Melek (Sellin Sezgin) potrąconą przez samochód nie może przestać o niej myśleć. W końcu postanowił do niej pojechać i porozmawiać.

Kenan jedzie do Melek! Arzu jest zrozpaczona [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 59. odcinku serialu "Elif" Melek zauważa Kenana przed kawiarnią, w której pracuje. Na jego widok doznaje szoku. Mężczyzna wchodzi do środka i prosi Melek o rozmowę. Niestety, byli małżonkowie nie dochodzą do porozumienia. Melek jest zrozpaczona. Chwilę później do kawiarni przychodzi Veysel (Hasan Ballıktaş).

Zdenerwowana Arzu (Cemre Mellis Çinar) czeka na powrót Kenana. Nie wie, czego ma się spodziewać. Kiedy Kenan wraca, nie chce z nią rozmawiać. Rano kiedy Arzu budzi się, Kenana nie ma obok niej. Selim (Emre Kıvılcım) postanawia pomóc Zeynep (Gülçin Tunçok) w naprawie komina. Tugce (Zeynep Orgel) prosi Elif (Isabella Damla Güvenilir), aby się z nią pobawiła. Arzu podsłuchuje rozmowę telefoniczną Kenana.

Sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli o perypetiach 6-latki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Nowa Ipek :/ (gość)

    Dopiero co polubiłam druga Ipek, a tu znowu zmiana. Ta trzecia aktorka jakoś nie przypadła mi do gustu, dwie poprzednie były o niebo lepsze i sympatyczniejsze/skromniejsze.

    02.08.2017 18:57
  • Ela (gość)

    Ma pani racje to już trzecia Ipek .Kenen też będzie grał inny aktor.

    02.08.2017 17:01
  • maja (gość)

    Dlaczego zamieniono IPEK, byla taka fajna,prawdziwa i subtelna, kto to jest ta nowa IPEK, faktycznie, Melih jest super, bedzie oswiadczal sie Ipek. Czekamnieciepliwie kiedy Melih nareszcie odnajdzie siostre Melek, a ta Arzu niech spada.

    02.08.2017 15:52
  • Ela (gość)

    Odcinki które są pokazywane w TV są bardzo skracane niekiedy najważniejsze momenty nie są pokazane np. Nie wiadomo o czym rozmawiał Kenen z Melek to było takie ważne niestety po turecku nie rozumie .Jak już pokazują to niech to będzie cały odcinek ciekawe czy dzisiaj pokażą o czym rozmawia Arzu z Melek .

    02.08.2017 10:52
  • XXX (gość)

    To dopiero głupota ! W 69. odcinku Melek na pytanie Kenana czy ma dziecko odpowiada, że : "Nie" No niby tak to sobie wymyślili scenarzyści, ale to jest głupie. Naiwność tej postaci jest niesamowita. Płacze w czterech nędznych ścianach, że "córeczkę" zabierze do siebie i ciągle nie zabiera. Twórcy scenariusza skrzywdzili kilka postaci z tego filmu , każąc im być bezradnymi do nie wiadomo jakiej potęgi, mazgajami, lebiegami, wreszcie manekinami. No i te zmiany aktorów. Ipek gra już trzecia aktorka. To co przeraża w serialu to niemoc kobiet, wychodzenie za mąż na rozkaz któregoś z rodziców - biedna Zeynep!

    30.07.2017 15:41
  • Julka (gość)

    Nie oglądałam przez tydzień, ale spróbuję w poniedziałek, aby zobaczyć czy coś zmieniło się w grze aktorów. To prawda, Melih jest postacią najbardziej z krwi i kości - działa. No i aktor, kreujący tę rolę, nie jest rekwizytem - gra ! Czego nie można powiedzieć o pozostałych, może z wyjątkiem Selima i po części tego obiboka i nieroba Veysela. Sztuczność gry pozostałych jest denerwująca.

    30.07.2017 11:13
  • Agnieszka

    kurcze denerwuje mnie gra aktorska a mimo to wciąga, ale tą Melek to bym potrząsnęła najchętniej to może dziewczyna by się ogarnęła a nie tylko płacze i płacze "córeczko"... dorosła baba a zachowuje się jak przedszkolak

    30.07.2017 10:20
  • sk (gość)

    Flaki z olejem,a w szczególności lektor

    30.07.2017 01:21
  • M (gość)

    Ciekawa ta godzina.

    30.07.2017 00:08
  • Fanka Elif❤💕💖 (gość)

    Wow ale będzie mega oni będą gadać nie moge sie odczekać poniedziałku

    28.07.2017 22:46
  • M (gość)

    Zgadzam się, Melih jest najciekawszą postacią jak do tej pory. On w sumie najwięcej działa i docieka prawdy. Nie zadawala się niedomówieniami jak Kenan. Lubię na niego patrzeć, bo to przystojny aktor :)

    28.07.2017 21:34
  • Lokici

    To ty jesteś beznadziejny gdyby akcja serialu toczyła się szybko zamknięto by go w ok.100 odcinkach. Akcja pomału się rozkręca i zaczyna się wszystko wyjaśniać nie przeczę nie którzy aktorzy grają przeciętnie. Najbardziej denerwuje mnie postawa kobiet i Elif nic nikomu nie mówią nie bronią się chyba pokazują przez sto bezradność kobiet w Turcji. I tak podziwiam jedną postać i aktora który się w niego wciela to Melih ciekawa postać ciekawy jestem w którym odcinku dowie się że Mellek to jego siostra trzymam kciuki za Meliha mam nadzieje że zemści się za ograbienie i zamordowanie rodziców. Ze względu na Meliha oglądam ten serial ciekawy aktor w ciekawej roli.

    28.07.2017 20:40
  • Sylvia (gość)

    Jak ktoś nie chce, niech nie ogląda. Ja tam z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek.😉

    28.07.2017 20:32
  • tvman (gość)

    Wy naprawdę oglądacie ten szajs ? Po kilku odcinkach zrezygnowałem, bo to największe serialowe gó..no jakie kiedykolwiek zdarzyło mi się oglądać. Scenariusz tragiczny, gra aktorów tragiczna, sztuczna, przerażająco amatorska (to już Mroczki są o niebo lepsi), reżyseria beznadziejna, oprawa beznadziejna, widać, że to taniocha i tandeta. Postacie są wykreowane na skończonych i bezradnych idiotów. Nic tylko cierpiętnicze lamenty, zawodzenie i płacze. To tak wkurzające, że aż rzygać się chce.

    28.07.2017 19:34
  • Sten (gość)

    Szkoda że ta Elif nie potrafi się poskarżyć na tych którzy jej dokuczają lub wręcz chcą ją zabić (Arzu). Jest jak mała sarenka. Dlaczego Melek nie poszła na policję opowiedzieć jak mąż Veysel się nad nią znęca. I te ciągłe niby przypadkowe mijanie się niektórych bohaterów.

    28.07.2017 19:23
  • Marta (gość)

    Polubiłam Ipek, ona jako jedyna potrafi zwrócić uwagę Tugce, że nie powinno się źle zachowywać, inni tylko kręcą głowami i robią głupie miny.

    28.07.2017 19:01
  • M (gość)

    W końcu Elif i Tugce się zaprzyjaźnią. One zawsze coś wymyślą :)

    28.07.2017 18:55
  • Ewa (gość)

    Wciagajacy

    28.07.2017 17:48
  • Jurek Zaucha (gość)

    Najlepszy film elif

    28.07.2017 17:37
  • Jurek Zaucha (gość)

    Super film

    28.07.2017 17:36