"Elif" odcinki 64-65. Zeynep zgadza się wyjść za Erkuta. Melih oświadcza się Ipek! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Odkąd Veysel zaczął szantażować córkę, Zeynep nie wie, co robić. Czy zostanie żoną Erkuta? Jak dalej będą wyglądać jej relacje z Selimem? Sprawdź, co wydarzy się w 64. i 65. odcinku serialu "Elif"!

"ELIF" ODCINKI 64. I 65. W PONIEDZIAŁEK, 7.08.2017 ORAZ WE WTOREK, 8.07.2017 O GODZ. 13:55 W TVP1!

Veysel (Hasan Ballıktaş) szantażuje Zeynep (Gülçin Tunçok)! Dziewczyna jest zdruzgotana, ale przez to wszystko zaczyna chłodno traktować Selima (Emre Kıvılcım). Tymczasem Arzu (Cemre Mellis Çinar) umówiła się z Melihem (İlker Gürsoy) pod pretekstem przekazania mu udziałów.

Elif powie Melihowi, że to Arzu zepchnęła ją ze skrapy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 64. i 65. odcinku serialu "Elif" podczas spotkania Arzu i Meliha omal nie dochodzi do użycia broni. W ostatniej chwili sytuację ratuje Murat (Batuhan Soncul). Zeynep ma poważny problem, bo nadal nie wie, jak odpowiedzieć na propozycję małżeństwa. Selim, widząc jej przygnębienie, bardzo chce jej pomóc. Arzu, która nagrała swoją rozmowę z Melihem na temat ewentualnego przejęcia przez niego udziałów w firmie, postanawia go szantażować. On wyprzedza jednak jej działania zapowiadając się z wizytą, na której ma powiedzieć coś ważnego rodzinie Emiroglu.

Zeynep postanawia przyjąć warunki ojca i wyjść za Erkuta (Umut Ölçer), jeśli Veysel zgodzi się na rozwód z Melek (Selin Sezgin) i zostawi ją w spokoju. Arzu robi wszystko, żeby nie dopuścić do wizyty Meliha. Każe Veyselowi zastawić na niego pułapkę. Ostrzeżony przez Sadka Melih, udaremnia jednak jej działania i dociera na kolację. Ku zaskoczeniu rodziny Emiroglu, Melih prosi o rękę Ipek (Sinem Karanfil).

Sprawdź, co wydarzy się w tureckiej telenoweli o perypetiach 6-latki! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.