Euro 2016. Ile kosztuje dostęp do kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3?

Euro 2016 - transmisje meczów dostępne będą w większości na kanałach premium Polsatu. Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 to stacje płatne. Sprawdźcie, ile zapłacicie za nie u Waszego nadawcy.

Już w piątek, 10 czerwca startuje Euro 2016. Rozgrywki tego turnieju będą głównie transmitowane na kanałach premium Polsatu: Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Polsat Sport 2 HD będzie kanałem wiodącym i na nim zobaczymy większość transmisji na żywo, natomiast na Polsacie Sport 3 HD obejrzymy głównie powtórki nadawane z dwugodzinnym opóźnieniem oraz mecze na żywo w przypadku jednoczesnego rozgrywania dwóch spotkań na różnych stadionach w tym samym czasie.

CZYTAJ TAKŻE:
POLSAT SPORT 2 I POLSAT SPORT 3. EURO 2016 W CAŁOŚCI NA KANAŁACH PREMIUM [SZCZEGÓŁY, CENA PAKIETU]
EURO 2016. GDZIE OBEJRZEĆ MECZE POLAKÓW? [PLAN TRANSMISJI, TERMINARZ]

Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 to kanały płatne. Sprawdź, ile kosztuje dostęp do transmisji Euro 2016 u Twojego nadawcy.

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • FULL CYFROWY POLASAT (gość)

    Pałace za full kanałów, a meczów na Euro 2016 nie mam, to polskie ''G", dużo osób przestanie płacić Cyfrowy Polsat, Pan Solorz zrobił sobie marketing za parę PLN na lata.

    26.06.2016 18:35
  • tomek (gość)

    10 lat płacę 120 zł i jeszcze mam dopłacać za oglądanie meczy, nara mam koniec umowy i to będzie na tyle.

    26.06.2016 13:24
  • Andrzej z Łodzi (gość)

    Tak dobrze prowadzonego studia w Polsacie Sport 2 jeszcze nigdy nie widziałem. Wyważone komentarze, dobrze dobrani komentatorzy, powtórki programu dla osób, którzy z różnych względów nie mogli w terminie programu na żywo zasiąść przed telewizorem. Mam w swoim domu "kablówkę" i wykupienie dodatkowo kanałów Polsat Sport 2 i 3 zapewniło komfort w odbiorze relacji z Francji. BRAWO STACJA POLSAT, BRAWO PANIE SOLORZ za właściwe decyzje.

    22.06.2016 09:23
  • wierny kibic kobieta! (gość)

    Jestem abonentem polsatu od pierwszych programow teraz doplacam de eleven zeby ogladac formule ale dlaczego mam dokladac do kieszeni solorz to nie wiem ale szczytem bezczelnosci jego bylo wylaczenie niemieckich stacji.kto ci zboju dal takie prawo!

    16.06.2016 17:15
  • niedlugo cyfra (gość)

    Brak slow. To jest jawne zlodziejstwo. Wykupilem ten jebany polsat dla f1. Teraz transmituja f1 w eleven sport ktory oczywiscie jest platny.... zenada. To samo jest teraz z euro... jak tylko skonczy sie umowa to sie pozegnamy... pierdolone zlotowy wstydzcie sie jestescie zalosni...

    14.06.2016 22:54
  • Marysia (gość)

    Chciała bym dodać , ze 16 stycznia dokonałam aborcji .

    14.06.2016 21:44
  • nora (gość)

    Prawie 10 lat płacenia abonamentu, niemałego, bo z kanałami sportowymi. Na odczepnego po jednym meczu dziennie ! I na polsat sport , polsat sport extra i polsat sport news ciągle to samo, a zwłaszcza powtórki: dziesiąty raz mecz Polska - Portoryko w siatkę kobiet albo walka bokserska Kucher - Maccarinelli, A tu na Euro mecz Belgia - Włochy ! Nie chcę się brzydko wyrażać, ale naprawdę jestem oburzona, rozczarowana,rozżalona a jak słyszę jak redaktor kończy studio na polsacie sport i dodaje, że transmisja meczu tylko a polsat sport2, to po prostu jestem tak wściekła, że ... straciłam serce dla tej stacji, czuję się oszukana i jak pierwsza naiwna. Na pewno będę szukać nowego operatora , dla dwóch komórek, które mam w plusie również. I mam nadzieję, że nie będę słyszeć " drodzy widzowie polsatu", bo obłuda mnie brzydzi. Na koniec, nie mam problemów z ortografią, polsat pisałam z małej litery, bo na dużą nie zasługują.

    13.06.2016 21:33
  • juras (gość)

    place 70złmiesiecznie a ten złodziej Solorz zakodował mi mecze - niech sie udławi złotówką

    13.06.2016 20:28
  • Tad (gość)

    Dobrze,ze i mnie sie konczy umowa .Ustrzelil biedakow tych na ktorych najwiecej zarabial.Mysle ze zastrzelil zlota kure. POZDRAWIAM TYCH CO ODDALI KOMETARZ . POLSAT BOJKOTOWAC I JEBAC

    13.06.2016 20:07
  • piotr (gość)

    to kpina jak traktuje sie stalych dlugoletnich klijentow

    13.06.2016 18:49
  • Nigdy więcej polsatu (gość)

    Zachęcam równiez reklamodawców żeby wybrali inne programy do pokazywania swoich produktów. Ogłaszam bojkot wszystkich programów polsatu. Oczywiście z dekodera rezygnuję.

    13.06.2016 18:12
  • Marinero (gość)

    Mozna ogladac na ZDF niemieckim i ARD, walic ten Polsat

    13.06.2016 11:34
  • K (gość)

    Złodzieje mam cały pakiet sportowy a teraz trzeba dopłacić

    12.06.2016 23:29
  • rozczarowany (gość)

    posiadam polsat gdy nie było jeszcze abonamentu a solorz był biedakiem więc po tylu latach żadnego meczu w promocji. Dla mnie to żenada rezygnuje ze złodziejstwa promocja tylko i jaka to duża przy podpisywaniu umowy a po podpisaniu umowy jak widać zero dla klienta

    12.06.2016 22:10
  • Robert (gość)

    Po niemiecku mecze ogladac 10 lat płace 39,99-m-c.... KONIEC

    12.06.2016 22:03
  • Robert (gość)

    Po niemiecku mecze ogladac 10 lat płace 39,99-m-c.... KONIEC

    12.06.2016 22:03
  • antysolorz (gość)

    solorz biedaku zapizdzialy , zerujesz na nas , prawdziwych kibicach dla ktorych liczy sie sport a nie kasa,... obys doznal zyciowej biedy zamiast oplywac w luxusach,... ludzie rezygnowac z polsatu,, platne ksw , platna pilka , sport narodowy ,,, niedlugo platne reklamy,,,skonczmy z tymi matolami polsatowskimi\!!! dalismy rade tvp 1 pora na polsat!!!!

    12.06.2016 21:54
  • ostry (gość)

    panie i panowie od słów do czynów,nie przedłużajmy umów z polsatem to skończy się ten złodziejski proceder

    12.06.2016 21:21
  • koniec (gość)

    Jestem właścicielem dwóch dekoderów Polsatu plus multiroom.to koniec,dość tego złodziejstwa!!!

    12.06.2016 21:10
  • arek mazury (gość)

    Solosz ty chuju marny

    12.06.2016 21:10
NowszeStarsze