"Fear the Walking Dead" odcinek 5. sezon 3. Madison oraz Troy odkrywają nowe zagrożenie [WIDEO+ZDJĘCIA]

Madison oraz Troy odkryją nowe zagrożenie podczas poszukiwania odpowiedzi na dręczące ich pytania. Sprawdź, co wydarzy się w 5. odcinku 3. sezonu "Fear the Walking Dead".

"Fear the Walking Dead" odcinek 5. sezon 3. - AMC, poniedziałek, 26 czerwca 2017, godz. 3:00 i 21:00

W kolejnym odcinku Madison oraz Troy odkryją nowe zagrożenie podczas poszukiwania odpowiedzi na dręczące ich pytania. Alicia będzie musiała wreszcie pogodzić się z decyzjami podjętymi w przeszłości. Autorką scenariusza do piątego odcinka zatytułowanego „Burning in water, drowning in flame” jest Suzanne Heathcote, a reżyserem Daniel Stamm.

Wraz z początkiem trzeciego sezonu „Fear the Walking Dead” rodziny spotykają się ponownie na niebezpiecznym terenie stanowiącym niegdyś granicę USA z Meksykiem. Administracyjne podziały przestały mieć znaczenie wraz z końcem dobrze znanego świata. Bohaterowie muszą teraz stawić czoła nie tylko konieczności odbudowy nowego społeczeństwa, ale także rodziny. Madison (Kim Dickens) ponownie połączy się z Travisem (Cliff Curtis), natomiast Alicia (Alycia Debnam-Carey) nie będzie mogła dojść do siebie po zamordowaniu Andresa. Oddalony zaledwie kilka kilometrów od swojej matki, Nick (Frank Dillane) po raz pierwszy bierze udział w akcji jako lider. Niestety, razem z Lucianą (Danay Garcia) zostają zaatakowani przez amerykańską grupę militarną. Parze udaje się uciec, jednak Luciana zostaje postrzelona, a Nick traci swoje poczucie nieśmiertelności. Strandowi (Colman Domingo), który wrócił do zdrowia zarówno pod względem psychicznym jak i fizycznym, przyświeca nowy cel - mężczyzna skupi się na poszukiwaniu towarów cennych w nowym świecie. Z kolei Ofelia (Mercedes Mason) znajduje się w niewoli, co zweryfikuje jej umiejętność przetrwania i zdolność odnalezienia w sobie brutalności, którą kierował się jej ojciec.

Co skrywa przeszłość rodziny Ottów? Zaskakujące odkrycie Madison [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zaraz po emisji serialu „Fear the Walking Dead”, o godz. 22:00, zostanie wyemitowany kolejny odcinek programu „Talking Dead: Fear Edition”. Gośćmi prowadzącego, Chrisa Hardwicka, będą odtwórczyni roli Luciany, Danay Garcia, oraz wcielający się w Jake’a, Sam Underwood. Oprócz członków obsady, w programie weźmie udział także Nicole „Snooki” Polizzi, znana m.in. z reality show „Ekipa z New Jersey”.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.