"Gra o tron". Zagłosuj na przyszłego władcę Siedmiu Królestw! [WIDEO]

Twórcy "Gry o tron" zorganizowali ciekawą akcję promocyjną kolejnego sezonu. Czekając na nowe odcinki, widzowie mogą wziąć udział w wyborach na nowe władce. Czy przyszłość serialowych bohaterów będzie od teraz w rękach fanów?

"Gra o tron" to produkcja, która posiada naprawdę liczną rzeszę wiernych fanów. Nic więc dziwnego, że twórcy serialu postanowili przygotować dla nich trochę frajdy w czasie oczekiwania na nowe odcinki.

Już teraz, fani mogą wziąć udział w głosowaniu i zdecydować, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie. Największym poparciem w tej chwili może pochwalić się komitet wyborczy Daenerys Targaryen wraz z Tyrionem Lanisterem oraz ugrupowanie Jona Snowa z Lady Mormont. Przychylność zdobył także Littlefinger, wspierany przez Sansę Stark. Natomiast na samym dole znalazła się koalicja Cersei i Qyuburna.

HBO wypuściło spoty wyborcze, które prezentują każdego z kandydatów. Na platformie www.thegotparty.com można zobaczyć programy wszystkich uczestników, a także śledzić ich polityczne zmagania. Na przykład, Daenerys postuluje o wzmocnienie pozycji kobiet, a Lord Belish planuje pomoc dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jon Snow uważa, że powinno się wzmocnić Nocną Straż, natomiast Cersei przewiduje oddzielenie Państwa od Kościoła.

Rozstrzygnięcie wyborów nastąpi 1 września. Będziecie głosować? Kto według was powinien zasiąść na Żelaznym Tronie?

CZYTAJ TAKŻE:
"GRA O TRON" POWOLI ZBLIŻA SIĘ DO KOŃCA. CZY TO JEDNAK OSTATECZNE ZAKOŃCZENIE TEJ PRODUKCJI?
"GRA O TRON". NAJŚMIESZNIEJSZE GAFY I WPADKI Z 6. SEZONU. ZOBACZ, CO DZIAŁO SIĘ NA PLANIE! [WIDEO]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.