"Grzech Fatmagül" odcinek 34. Kerim odnajduje nieprzytomną Fatmagül! Co z nią będzie? [ZDJĘCIA]

Emocjonujący ostatni przed wakacjami episod tureckiej produkcji! Sprawdź, co wydarzy sie w 34. odcinku serialu "Grzech Fatmagül"!

"GRZECH FATMAGUL" ODCINEK 34. W PIĄTEK, 10.06.2016 O GODZ. 14:00 W TVP1!

Los nie oszczędza Fatmagül (Beren Saat). Najpierw dziewczyna została brutalnie zgwałcona, później zmuszona do małżeństwa z mężczyzną, który mial brać udział w tej zbrodni. Mimo, że okazało się, iż Kerim (Engin Akyürek) jest jednak niewinny, Fatmagül i tak nie potrafi mu zaufać. Ciągłe kłótnie z bratową, Mukaddes (Esra Dermancıoğlu), zmusiły ją do ucieczki z domu. Zatrzymała się u niedawno poznanej Asu (Sevtap Özaltun), ale szybko przekonała się, że także jej nie moze ufać.

W 34. odcinku serialu "Grzech Fatmagül" Fatmagül błąka się po Stambule bez grosza przy duszy, bezskutecznie zaglądając do restauracji i barów w celu znalezienia pracy. Tymczasem Kerim i Emre (Emre Yetim) spotykają się z Asu, która wyjawia im całą prawdę. Mukaddes w tajemnicy przed domownikami udaje się natomiast do domu Yaszaranów, chcąc wyłudzić kolejne pieniądze.

Kiedy sprawa zaginięcia Fatmagül wychodzi na jaw, Vural (Buğra Gülsoy) zaczyna kojarzyć znajomą dziewczyny z prostytutką, z którą się spotyka. Kerim zaczyna więc podejrzewać byłych przyjaciół i ich adwokata o intrygę, która ma sprowadzić jego żonę na złą drogę. Nie chce do tego dopuścić, dlatego nie ustaje w poszukiwaniach żony. W tym samym czasie Fatmagül, nie mając co ze sobą zrobić, dociera do domu. Z oddali obserwuje zamartwiającego się jej zniknięciem Kerima. Następnego dnia, Ilgaz widzi dziewczynę opierającą się o drzewo. To Fatmagül! Kerim cieszy się, że ją widzi, ale nagle spostrzega, że Fatmagül jest nieprzytomna! Bierze ją na ręce i w pośpiechu zanosi do domu. Co będzie dalej z Fatmagül?

CZYTAJ TAKŻE:

"TYSIĄC I JEDNA NOC" WRACA DO TVP1! ZASTĄPI "GRZECH FATMAGUL"! [ZDJĘCIA]
KIM JEST BEREN SAAT - GWIAZDA SERIALI "WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" I "GRZECH FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
"GRZECH FATMAGUL". ASU ZOSTAJE POBITA! KERIM POZNAJE JEJ PRAWDZIWĄ TOŻSAMOŚĆ [ZDJĘCIA]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Donia (gość)

    Godziny nadawania nie do przyjęcia dlatego mała oglądalność

    18.09.2016 21:16
  • Donia (gość)

    Mała oglądalność przez godziny emisji

    17.09.2016 08:46
  • Donia (gość)

    Najlepszy serial!! emisja nie dostosowana do widza ,emisja o godzinie 9 i 14

    17.09.2016 08:41
  • Zula (gość)

    TVP z p. Kurskim na czele powinno pomyśleć o innych godzinach nadawania czy chociaż powtórek, a nie w godzinach kiedy ludzie pracują (ci co pracują) bo chyba i dla nich jest ten serial.

    24.08.2016 11:41
  • Samanta (gość)

    Nie wiem po co robią te przerwy i co to im daje zamiast puścić, żeby od razu leciał ten serial to puszczają jakieś nowe seriale i jeszcze raz robią przerwy

    19.06.2016 12:51
  • Kasia (gość)

    oni i tak tego nie czytaja i nie interesuje ich zdanie telewidzow! Czy ktos moze wie gdzie mozna jeszcze obejrzec ten serial po polsku lub angielsku? z gory dziekuje

    18.06.2016 03:30
  • aga (gość)

    Wiedziałam, po prostu wiedziałam, że przed wakacjami ściągną Grzech Fatmagól. Takie rzeczy to tylko u nas mogą sie dziac. Kto to wymyśla? .Płace a tu kolejne wakacje kiedy nie bedzie co pooglądac w TV. Nuda ...I znowu powtórki.Jestem przekonana na 100% że byłaby duża oglądalnośc. Prosze niech wróci emisja tego filmu :-)

    17.06.2016 21:47
  • Abonent (gość)

    Nie rozumiem dlaczego jest przerwa wakacyjna w emisji seriali zagranicznych. Okres "ogorkowy" w teatrze jest o'key, ale dlaczego mamy go takze w telewizji, zwlaszcz jesli chodzi o seriale zagraniczne. Blagam nie robcie powtorek w tak krotkim czasie,jesli nie chcecie stracic lojalnego abonenta regularnie oplacajacego abonament. Program w Tvp w okresie urlopowym jest najnudnieszy!

    17.06.2016 09:48
  • wybe (gość)

    Do trzech razy sztuka! Może ten mój komentarz się pojawi? Skoro już przerwano emisję serialu Grzech Fatmagul po niespełna 1/4 odcinków, to może po wakacjach niech go dadzą od początku, ale o innej godzinie-dla wszystkich. Bardziej niż emeryci młodzi chłopcy powinni być poinstruowani jak kończy się dla wszystkich chwila szaleństwa. A kiedy e TVP będzie Niewolnica Isaura, bo zapomniałam jak tam było?

    16.06.2016 19:22
  • Zdenerwowana1 (gość)

    Oczywiscie w pełni się zgadzam ledwo czlowiek zdołał się wkręcic sie w selrial a tu juz wakacje , ale dla kogo chyba dla dzieci . Dla mnie to jest juz lekka przesada zdejmujac turecki serial który jest wykupiony , co innego polskie , które beda nakrecone . Zreszta przerwy w abonamncie nie ma jak juz ktoś mądrze wspomniał wyżej. Chce , domagam sie porzadnego serilu a nie jakies powtórki . Powtarzac to mozna po min 5 latach, 10 ale napewno nie po paru miesiacach( moze nawet niecalych dwóch m-cach ) Jestem zniesmaczona , niepodoba mi sie to i przestane wogole ogladac .

    16.06.2016 15:08
  • Elzbieta (gość)

    Oglądam te seriale tureckie w USA. Jestem wkurzona takim manipulowaniem telewidzami. To są kpiny!!!!! Zaczęłam szukać na online z czeskim podkladem. Jestem wkurzona jak nigdy dotąd. Znów te same seriale, które niedawno oglądałam? Chyba wyłącze ta tv na dobre.

    13.06.2016 22:00
  • Emerytka (gość)

    To sa zarty z telewidzow.Program ukladany z dnia na dzien.Powtarzanie serialu ktory dopiero co sie skonczyl to kpiny z widza.A jeszcze chcecie zeby wam placic abonament?

    13.06.2016 21:54
  • andzia (gość)

    Ale nas załatwiliście z tym serialem.😈

    13.06.2016 20:58
  • tola (gość)

    dosc polskich serialow trzeba obeznac jezyki obce mozna przy filmach czy serialach wsluchac sie jak mowia jaka ich jest tez kultura a grzech fatmagul jest bardzo interesujacym serialem a nie ciagle jak nie klan to inne polskie niektorzy maja dosc ogladania tak dlugich seriali jak klan czy innych seriali to tak jak z moda na sukces ogladaja tylko stare dewoty bo nic innego im sie nie podoba a mlodsi widzowie chca cos wiecej niz stare przeprane seriale 120 razy to samo na okraglo nienormalni jestescie .

    13.06.2016 19:56
  • Aga (gość)

    A podobno jedynka ma taką słabą oglądalność. Po Kurskim od początku jak po łysej kobyle jeżdżą. Nagle zniknęła Fatmagul i proszę jaki rwetes. No to jak to jest z tą oglądalnością?

    13.06.2016 17:01
  • Gość (gość)

    No i dziś także się nacielam na brak grzech fatmagul. Ściągnę sobie skądś ten serial i nigdy już nie włączę tvp1

    13.06.2016 16:19
  • jakby co (gość)

    Ogladam Grzech Fatmagul na tureckiej stacji w internecie Canlı TV » Kanallar » TV2 .Bedzie sie działo ...

    13.06.2016 15:38
  • iii (gość)

    Jak chcecie mieć oglądalność to proszę nie róbcie takich numerów - bo sie od was odwrócą wszyscy !!!!

    13.06.2016 14:52
  • iii (gość)

    Nie mozna tak kpić z odbiorców TVP1 - chcemy ogladać "Grzech Fatmagul" - natychmaist przywróćcie.

    13.06.2016 14:51
  • Monia (gość)

    Oglądam go po raz drugi świetny film biegnę po pracy na serial a tu co bez nadzieja film znikł z ekranu racja dzieci mają wakacje a nie dorośli😱😱😱👎👎👎👎👎