"Hell's Kitchen". Dariusz Kuźniak zastąpi Wojciecha Modesta Amaro? [ZDJĘCIA]

Podczas finałowego odcinka ostatniej edycji "Hell's Kitchen" Wojciech Modest Amaro poinformował, że nie pojawi się w kolejnych odsłonach show. Od tamtej pory nie cichną spekulacje, kto go zastąpi w szóstej edycji kulinarnego programu. Czy będzie to Dariusz Kuźniak?

Przez pięć edycji "Hell's Kitchen" Wojciech Modest Amaro był prowadzącym i jurorem show. Podczas finału ostatniej odsłony szef poinformował, że nie pojawi się w kolejnych edycjach. "Po pięciu edycjach zdecydowałem, że moja misja w Hell's Kitchen Polska skończyła się" - napisał Amaro na Facebooku.

CZYTAJ TAKŻE:
"HELL'S KITCHEN". WOJCIECH MODEST AMARO ODCHODZI Z PROGRAMU [OŚWIADCZENIE]
WYSTARTOWAŁY CASTINGI DO SZÓSTEJ EDYCJI "HELL'S KITCHEN"

Od tamtej pory w mediach pojawiają się spekulacje, kto zastąpi szefa w szóstej edycji "Hells Kitchen". Według ostatnich doniesień miałby to być Dariusz Kuźniak - finalista pierwszej edycji "Top Chef", który odbył także staż w Atelier Amaro. Kuźniak był także sous chefem w pierwszej edycji "Hell's Kitchen" oraz uczestnikiem "Celebrity Splash".

Jak poinformowała nas osoba z Polsatu te doniesienia są nieprawdziwe. Dariusz Kuźniak nie zastąpi Wojciecha Modesta Amaro w "Hell's Kitchen". Kogo zatem zobaczymy w szóstej edycji?

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.