"Hit Hit Hurra!". Jak Edyta Górniak będzie oceniała małych uczestników? Kim są pozostali jurorzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Hit Hit Hurra!"– wielki spektakl muzyczny z udziałem najzdolniejszych młodych wokalistów rusza w TVP1 już 7 września o godz. 20.30. Jak Edyta Górniak poradzi sobie w roli jurora talent show dla dzieci?

"Hit Hit Hurra” to nowatorski talent show, który ma być przyjazny młodym wykonawcom. W 12 kolejnych odcinkach emitowanych w środy, widzowie TVP1 będą podziwiać występy 22 niezwykle utalentowanych uczestników. Młodzi wokaliści w wieku 9-16 lat zaśpiewają największe przeboje muzyczne przy akompaniamencie orkiestry, a także wystąpią w duetach z polskimi i zagranicznymi gwiazdami. W pierwszym odcinku gośćmi specjalnymi programu będą Zbigniew Wodecki i Patrycja Markowska.

W jury programu zasiadają - Edyta Górniak - diva polskiej sceny muzycznej, Hirek Wrona – uznany dziennikarz i krytyk oraz Bartek Caboń – trener wokalny. Program poprowadzą dziennikarz Artur Orzech oraz Marta Zalewska – wokalistka, dyplomowana skrzypaczka i multiinstrumentalistka. Uczestnikom podczas występów będzie towarzyszyć 26-osobowa orkiestra pod kierownictwem Daniela Nosewicza.

CZYTAJ TAKŻE:

JESIENNA RAMÓWKA 2016. "AZJA EXPRESS", "HIT HIT HURRA!" CZY "TOP CHEF GWIAZDY"? KTÓRY PROGRAM BĘDZIE HITEM JESIENI? [GALERIA]
JESIENNA RAMÓWKA 2016 TVP1. POLSKIE SERIALE, MOCNA PUBLICYSTYKA I PROGRAMY ROZRYWKOWO-EDUKACYJNE [WIDEO+ZDJĘCIA]

- Program Hit Hit Hurra! w swojej intencji, poza radością doświadczania muzyki na żywo, będzie także edukacyjny i motywacyjny. To właśnie zdecydowało, że przyjęłam zaproszenie do roli jurora – mówi Edyta Górniak. - Jako rodzic obserwujący rozwój emocjonalny i osobowościowy swojego syna, będę szczęśliwa mogąc doświadczyć pracy z dziećmi i młodzieżą – dodaje.

Do programu zostało nadesłanych ponad 800 zgłoszeń, zaś do ostatecznego castingu zakwalifikowało się 100 osób, spośród których wyłoniono 22 najlepszych wykonawców. - Jako mechanik od głosu muszę powiedzieć, że uczestnicy programu, chociaż bardzo młodzi, są już na tyle sprawnymi wokalistami, że ich umiejętności nie wymagają poważnych zabiegów naprawczych. Wierzę, że dzięki moim radom, uda mi się dokonać delikatnego tuningu, który sprawi, że podczas występów będą mogli wykorzystać pełną moc swojego talentu – mówi Bartek Caboń trener wokalny i juror programu.

- Miałem szczęście spotkać w swoim życiu wspaniałych nauczycieli i mentorów, którzy zarazili mnie nieuleczalną miłością do muzyki. Dziś czuję się zobowiązany, by przekazywać tę pasję dalej. Program "Hit Hit Hurra!", w którym młode talenty ścierają się z bardzo różnorodną materią muzyczną to doskonałe miejsce, żeby porozmawiać o historii muzyki, gatunkach, pokazać tło, w którym powstawały wybitne utwory i epokowe albumy. Posiłkuję się płytami winylowymi by pokazać dzieła sztuki i by łatwiej je zapamiętać. Jako "winylomaniak" wierzę w misję tego właśnie talent show, który będzie nie tylko doskonałą rozrywką, ale i programem propagującym szeroko pojętą kulturę muzyczną - mówi Hirek Wrona.

Widzowie nowego talent show będą mogli nie tylko podziwiać występy młodych artystów ale również sami zmierzyć się z utworami prezentowanymi w programie. Dzięki specjalnej aplikacji Hit Hit Hurra! będą mogli zaśpiewać przy oryginalnym akompaniamencie orkiestry Daniela Nosewicza, zarejestrowanym na planie programu.

"HIT HIT HURRA!" ODCINEK 1. W ŚRODĘ, 7.09.2016 O GODZ. 20:30 W TVP1!

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.