Ile odcinków ma turecki serial "Grzech Fatmagül"? [WIDEO]

Wiosną 2016 w TVP1 rozpoczęła się emisja nowego tureckiego serialu. Ile odcinków ma "Grzech Fatmagül"? Gdzie szukać streszczeń odcinków?

Serial "Grzech Fatmagül" emitowany był w Turcji w latach 2010 - 2012. Każdy z odcinków emitowanych przez turecki Kanal D trwał 91 minut. W Polsce telenowelę można oglądać od poniedziałku do piątku ok. godz. 14:00 w TVP1. Jeden odcinek ma długość ok. 45 minut. W związku z tym, zobaczymy o połowę epizodów więcej niż Turkowie.

CZYTAJ TAKŻE:

"GRZECH FATMAGUL" - NOWA TURECKA TELENOWELA W TVP1 [WIDEO+ZDJĘCIA]
"GRZECH FATMAGUL". PIERŚCIONEK SELIMA NA MIEJSCU GWAŁTU! PRAWDA WYJDZIE NA JAW? [ZDJĘCIA]

Łącznie w polskiej emisji będzie 160 odcinków, a nie 80, jak to miało miejsce w przypadku emisji tureckiej. Powtórki "Grzechu Fatmagül" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 9:55 w TVP1.

Telenowela ta była przełomowa pod względem obyczajowości i traktowania kobiet w Turcji. Podniesiono wagę problemu gwałtu na niewinnych kobietach, a one same zaczęły uświadamiać sobie, że nie muszą godzić się na molestowanie i mogą dochodzić swoich praw nawet wbrew religijnym zasadom.

"GRZECH FATMAGUL" - STRONA SERIALU

"Grzech Fatmagül" - streszczenia odcinków

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • bb1313 (gość)

    Mnie się podoba w każdym bądż razie bardziej jak te "Wspaniałe stulecia w których nawzajem wszyscy się wyżynali!! Tylko w końcu ile będzie tych odcinków ? jak go zapowiadali miało być 78 teraz 160, to w końcu ile?????

    24.09.2016 19:25
  • Halina (gość)

    Gdzie mozna ogladac poprzednie odcinki? Chetnie bym ten setial ogladala

    28.08.2016 21:32
  • Sylwia (gość)

    Gdzie można obejrzeć wcześniejsze odcinki??

    28.08.2016 13:31
  • emerytka (gość)

    Najchętniej bym nie placjla abonamentu za czerwiec lipiec i sierpień bo w programie są same Powtórki sport i polityka a tego nie lubię wakacje mają dzieci a nie dorośli i to oni płacą abonament

    18.08.2016 15:29
  • Maja (gość)

    Już od 30.08.16 jest znowiony serial ale będzie emitowany o godz 14 i jestem z tego powodu zła dlaczego nie wrucą do poprzdniej pory!

    16.08.2016 22:00
  • teresazpulaw (gość)

    super oby takich było wiecejto jest jak wzyciu ten film mnie odpreza człowiek sie wczuwaco fabułe drugi filmtylko z toba tez czekam na wznowienie moje uznanie

    10.08.2016 12:53
  • Chimerka83 (gość)

    Jestem gorąca fanką seriserialu!! Tak pięknie przedstawionej historii miłosnej w zyciu nie widziałam!! Brak mi słów by opisać, radość oglądania.Czekam na wznowienie serislu:)

    26.07.2016 16:24
  • Janina (gość)

    TVP nie dba o oglądalność, ponieważ serial jest emitowany w godzinie najniższej oglądalności, kiedy ludzie są w pracy, a w godzinach relaksu większości Polaków nadawane są programy, których w innych godz. nikt by nie oglądał. Załosni są decydenci TVP

    10.07.2016 22:06
  • ANIELA (gość)

    JAK TEN MUSTAFA TRAKTOWAL TA DZIEWCZYNE ASU ! I JAKBY TRAKTOWAL FATMAGUL JAKIM ON TONEM JA PRZYWOLYWAL JAK ZOBACZYL ZE ROZMAWIA Z KERIMEM TO NIE NARZECZONY ALE TYRAN I SAM SIE ZABAWIAL A WYNIKA ZE FATMAGUL BYLABY DO SPRZATANIA I DO LOZKA I POWINNA CIESZYC SIE Z POZYCJI JAKA MIALABY PRZY JEGO BOKU ..... A TA JEGO MAMUNIA?

    09.07.2016 22:47
  • ANIELA (gość)

    W TYM FILMIE WSPANIALA JEST CIOCIA KERIMA NAWET MATKA NIERAZ NIE JEST TAK WSPANIALA JAK ONA . RODZICE MUSTAFY ZACHOWALI SIE JAK DRANIE A CIOCIA MERIEM WYCHOWALA KERIMA A Z FATMAGUL POSTEPOWALA JAK NAJLEPRZY PRZYJACIEL DUZO ZROZUMIENIA CIPLA I CIERPLIWOSCI OKAZALA -JAKBY NIEBYLO DO NIEZNAJOMEJ DZIEWCZYNY -_ WSPANIALA KOBIETA

    09.07.2016 22:39
  • ANIELA (gość)

    PO ILE LAT MIELI FATMAGUL I KERIM JAK SIE POBRALI PO GWALCIE I ILE TRWALO ICH MALZENSTWO DO CHWILI GDY SIE POBIERALI JUZ Z PRAWDZIWEJ MILOSCI

    09.07.2016 22:31
  • beata (gość)

    dlaczego nikt nie zwrucil uwagi na ciotke Kerima przeciez to ona go pouczala jak ma zchowywac wzgledem Fatmagul to on tez wspierala ta poszkodowano dziewczyne to ona byla wsparciem dla mlodych Nie spotkalam w swoim otoczeniu takiej tesciowej takiej rozwaznej madrej kobiety i jakiej cierpliwej w blachszych sprawach KKERIM MIAL SZCZESCIE ZE GO WYCHOWYWALA TAKA "CIOCIA" a i FATMAGIL tez po takiej gechennie jaka przeszla przy boku bratowej,

    25.06.2016 10:49
  • wiem (gość)

    serial będzie wznowione jesienią.czekamy

    24.06.2016 16:05
  • Gość (gość)

    Mam pytanie..... do autora tekstu.... Jakim cudem zobaczymy o połowę epizodów więcej??? Zobaczymy tyle samo tylko w dłuższym czasie. To jest ten sam ciąg tylko z jednego 90 minutowego tureckiego odcinka w Polsce zrobiono dwa po około 45 minut. Prosta matematyka wystarczy sprawdzić z ciekawości na youtube ( gdzie są oyrginalne odcinki po turecku), że nic nie jest dodane i nic ujęte w polskiej emisji.

    21.06.2016 21:10
  • Grażyna (gość)

    Do Dandys1... Masz 100% racji. Ten serial powinien być pokazywany w szkołach. Jeszcze nie widziałam tak pięknie pokazanej miłości, a mam sporo lat. Obejrzałam w wersji słowackiej, ale czekam na kolejne odcinki po polsku. Szkoda, że u nas jest lektor :( , i że podzielili odcinki. Może ktoś jednak zmieni zdanie i zaczną wyświetlać po 2 dziennie ? Chętnie również kupiłabym na płycie by czasem wracać do wzruszeń, jakie towarzyszyły mi podczas oglądania. Polecam ten serial każdemu, kto chce zobaczyć jak wygląda prawdziwa miłość

    21.06.2016 15:42
  • gość (gość)

    od razu mówię że nowe odcinki będą we wrześniu ponownie w tv. Nie ma za co :*

    16.06.2016 23:04
  • Irena (gość)

    Bardzo piękny serial ukazujący problemy zgwałconej dziewczyny nie ważne w Turcji czy gdzieś indziej w świecie zgwałcone dziewczyny przeżywają to tak samo a reakcja otoczenia jest taka sama w Turcji,Polsce czy w innym kraju

    16.06.2016 22:55
  • Hanuś (gość)

    Jak można przerwać serial w najlepszym momencie żeby dać nowy. oglądajcie sobie sami

    14.06.2016 23:54
  • halina (gość)

    zabrac dobry serial to tak jakby mama dala dziecku zabawke i od raz zabrala .to kpina z ludzkich uczuc czlowiek cos fajnego oglada a tv1zabiera .MAM DOSC TEL !

    14.06.2016 21:45
  • AGNIESZKA (gość)

    BO TO NAJLEPSZY SERIAL OD WSZYSTKIEGO.A W JEDYNCE MIAŁ ZA DUŻO POPULARNOSCI I DLATEGO ZDIELI GO Z EKRANU A PUSCILI BYLE CO JESTEM ZŁA I NIEBĘDE WCALE OGLĄDAC JEDYNKI NAWET TELEEKSPRESU,

    13.06.2016 17:38
NowszeStarsze