Jak się skończy "Singielka"? Sprawdź, co wydarzy się w ostatnim odcinku 1. sezonu! [ZDJĘCIA]

Koniec pierwszego sezonu "Singielki" zbliża się wielkimi krokami. Co wydarzy się w ostatnim odcinku telenoweli TVN? Sprawdźcie szczegóły!

"SINGIELKA" ODCINEK 140. W CZWARTEK, 26.05.2016, O GODZ. 20:55, W TVN!

Przed nami wielki finał pierwszej transzy serialu "Singielka". Zdradzamy, że w ostatnim odcinku tego sezonu na jaw wyjdzie największa tajemnica Elki Kowalik - Tomasz pozna prawdziwą tożsamość singielki. Jaka będzie jego reakcja, gdy odkryje, że to właśnie jego przyjaciółka pisze pod tym pseudonimem osobiste felietony?

Elka i Monika rozkręcają nowy portal, ale nie wszystko będzie układało się po ich myśli. Wszystkiemu winny będzie nowy inwestor "Co tam?", który spróbuje dopiec Elce za to, że odrzuciła jego propozycję pracy. Paweł nakłoni Mikołaja Suszyńskiego, by szpiegował dla niego poczynania Kowalik i donosił o pomysłach konkurencji. Prawdę o szpiegu odkryje jednak Tomasz, który postanowi własnymi rękami wymierzyć sprawiedliwość! Między panami dojdzie w końcu do spięcia, ale Suszyński wyprze się wszystkiego i będzie utrzymywał, że tak naprawdę chce dla Elki jak najlepiej. Swoje pięć groszy dorzuci jeszcze Nadia, która będzie jeszcze bardziej napuszczać na nią Czachę. Chłopak nabierze jednak wątpliwości czy dobrze postępuje - Elka jest przecież w stosunku do niego w porządku. Komu uwierzy Kowalik?

CZYTAJ TAKŻE: "SINGIELKA". ELKA ZAŁOŻY WŁASNY PORTAL! ZATRUDNI TOMASZA? [ZDJĘCIA]

W redakcji "Co tam?" wściekły Tomasz każe w końcu Mikołajowi trzymać się od Elki z daleka, ten jednak dalej będzie twierdził, że nie jest szpiegiem i w przypływie emocji wyjawi mu największą tajemnicę Elki - to, że jest autorką Singielki!

Jaka będzie reakcja Tomasza? Czy ta wiadomość zbliży w końcu Elkę i fotografa, a może wręcz przeciwnie, ich drogi rozejdą się na zawsze? Tego prawdopodobnie dowiemy się dopiero po wakacyjnej przerwie.

CZYTAJ TAKŻE:

"SINGIELKA" WRACA PO WAKACYJNEJ PRZERWIE! MAMY OFICJALNE STANOWISKO STACJI!
"SINGIELKA". ZOBACZ, JAK ZAREAGOWAŁA OBSADA NA WIEŚĆ O KOŃCU SERIALU! [ZDJĘCIA] "SINGIELKA". OSTATNI DZIEŃ NA PLANIE SERIALU! ZOBACZCIE, JAK SPĘDZIŁY GO GWIAZDY PRODUKCJI! [ZDJĘCIA]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Nin (gość)

    Ja tez lubie singielke ale strasznie dlugo ciagnie sie watek elki i tomasza

    27.08.2016 21:48
  • magda (gość)

    rewelacyjna obsada, niestety watek Elki i Tomasza staje sie smiesznie dlugi i srednio realny - ile mozna sie mijac? do tego akcje ze Slawa tez sa lekkim przegieciem, bo kto normalny dalby rade znosic taka matke czy zone? mam nadzieje ze nowe odcinki nie beda sie opieraly na kolejnym roku mijania i nieudolnosci, no i licze na mase emocji w zwiazku z nowym portalem :)

    11.07.2016 23:04
  • anna (gość)

    na sile wymyslaja juz tak,ze szkoda slow, ciagle kolejne poerdy i nic z nich nie wynika, ile to ma jeszcze trwac?

    23.05.2016 21:41
  • Martynkkkkaaaxg (gość)

    Proszę was aby w ten ostatni odcinek wreszcie się pocałowali <3 i żeby Elka i Tomasz byli ze sobą w 2 sezonie <33

    21.05.2016 21:00
  • XYZ (gość)

    Uwielbiam ten serial! Będę czekać z niecierpliwością na drugi sezon! Mam nadzieję, że na koniec Elka i Tomasz będą razem! Jedna rada - odcinki min. 30 min! Czemu trwają tylko 18 min?

    20.05.2016 02:01
  • Gemma (gość)

    Najgorsze co moze być to, to.....Elka i Tomek pocałują sie, bedą razem i koniec filmu, a gdzie długi wątek miłości, miedzy nimi.

    19.05.2016 16:59
  • Emilia (gość)

    Serial świetny, bardzo wciągający. Wątek Elki i Tomasza zaczyna naprawdę się ciagnąć w nieskończoność ale mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skończy :)

    14.05.2016 19:36
  • awer (gość)

    Nie przeciągajcie tego za długo, bo stracicie widownię, a serial fajny. Czas już szczęśliwie zakończyć.

    14.05.2016 14:43
  • nm (gość)

    Moim zdaniem Elka powinna być z Konradem, między nimi jest fajna chemia. Tomasz od 30 odcinków chodzi z nosem na kwintę i sam nie wie czego chce. No ale niestety, jak wiadomo od początku Elka będzie z nim.

    11.05.2016 22:54
  • jaaa (gość)

    serial super ale musi sie zakoczyc bo straci sens ;/

    11.05.2016 14:33
  • Tanatos

    Mogliby w końcu dać szansę Tomaszowi i Elce a nie ciągle jakieś niedomówienia. Czasami aż nie chce się oglądać, bo zamiast się do siebie zbliżać to się oddalają.

    11.05.2016 13:23
  • nnnn (gość)

    wątek elki i tomasza nuda nuda nuda. Jak czegoś nie zrobicie to po wakacjach oglądalność spadnie o połowę.

    10.05.2016 19:12
  • Alina (gość)

    Bardzo lubie SINGIELKE i chciałabym aby był następny sezon.Moja córka w Kanadzie również oglada.

    09.05.2016 14:47
  • Asia (gość)

    Ja również bardzo lubię Singielkę, babcia Elki to moja idolka! Mogli by w końcu coś ruszyć sprawę między Elka a Tomaszem, bo już nudne zaczyna się to robić, ciągle niepowodzenia.

    08.05.2016 01:03
  • Gosia (gość)

    Ja tam lubię Singielke...Troche te. odcinki za krotkie...ale trudno..Fajna obsada i pomysł na serial...Fajnie.

    07.05.2016 22:45
  • Gosia (gość)

    Ja tam lubię Singielke...Troche te. odcinki za krotkie...ale trudno..Fajna obsada i pomysł na serial...Fajnie.

    07.05.2016 22:45
  • Gosia (gość)

    Ja tam lubię Singielke...Troche te. odcinki za krotkie...ale trudno..Fajna obsada i pomysł na serial...Fajnie.

    07.05.2016 22:44