Jamala, zwyciężczyni Eurowizji w Polsce! Co sądzi o Michale Szpaku? [WIDEO]

Jamala, zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji odwiedziła Polskę. Zobaczcie jej występ w "Dzień Dobry TVN".

Jamala to tegoroczna zwyciężczyni Eurowizji. Opowiedziała w "Dzień Dobry Wakacje", jak zmieniło się jej życie po wygranej w konkursie. Czy podobał jej się występ Michała Szpaka? Jamala wystąpiła również na scenie w piosence "All These Simple Things".

Jamala w piosence "All These Simple Things"

CZYTAJ TAKŻE:
JAMALA JUŻ W KIJOWIE! ZOBACZ, JAK WITANO JĄ NA LOTNISKU [WIDEO]
EUROWIZJA 2016. MICHAŁ SZPAK: GDYBY WSZYSTKO ODBYWAŁO SIĘ FAIR PLAY, MOGLIBYŚMY STANĄĆ NA PODIUM [WIDEO]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • EWA (gość)

    Dlaczego nie publikujecie wszystkich komentarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

    28.06.2016 23:28
  • EWA (gość)

    DlACZEGO NIE PUBLIKUJECIE KOMENTARZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! są nie po waszej myśli

    28.06.2016 23:17
  • EWA (gość)

    Piosenka Jamai jest beznadziejna, nie da się tego słuchać .Michał przebija ją na wskroś!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    28.06.2016 23:14
  • IGA (gość)

    Może i mila ona jest ale piosenka tragiczna! Nie da się jej słuchać. To Michała numer zdecydowanie jest lepszy, ja tak naprawdę nie wiem o co w tym wszystkim chodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    28.06.2016 23:08
  • Jury (gość)

    Michal zawsze nawiazuje do szacunku wiec pochwale jamale piekna kobieta moze i ma glos ale zgodze sie z innymi piosenka nie nadajaca sie na euro.a tak w ogole to NASZ SZPAK jest najlepszy szkoda tylko ze stacje radiowe ktore uznaja sb za nr 1 go blokuja szkoda dla nich bo wylaczam radio i puszczam plyte byle byc sb.polecam

    28.06.2016 16:35
  • Beata (gość)

    elven też się z Tobą zgadzam, masz rację ona zaśpiewała 1944 tylko chyba nie wie co nam jej naród zrobił w 1943, może teraz my zaśpiewamy Wołyń 43, ta piosenka w ogóle nie powinna być dopuszczona do konkursu bo miała podteksty polityczne

    28.06.2016 12:03
  • Zuza (gość)

    Zgadzam się w 100% z wypowiedzią elven. Dla takich utworów jak ukraiński, są festiwale piosenki zaangażowanej. W jednym jej muszę przyznać rację: dokładnie opisała Michała. Jest szczery, kochany i też chciałabym go przytulić:)

    28.06.2016 06:10
  • me (gość)

    Oczywiście że nasz Szpaczek jest najlepszy. Pod każdym względem. Całusy i uściskiMiszanel takie jak Twoje dla nas. Szkoda,że już zniknęły ze snapa.

    27.06.2016 19:26
  • Angel (gość)

    Obym nie musiała więcej słuchać na Eurowizji takich politycznych napędzaczy punktów,dla mnie kiepską piosenką i wykonawcą.

    27.06.2016 19:18
  • elven (gość)

    Bleee. Ona wprowadziła do eurowizyjnej atmosfery zabawy i rozrywki męczeńsko-żałobny klimat piejąc o ludobójstwie. Martyro grobowa pieśń była nie na miejscu. Jeśli inne narody (a każdy ma jakąś swoją traumę) zawyłyby w podobnym polityczno-żałobnym tonie to z fajnego konkursu zrobiły się festiwal pieśni grobowej. Np. Izrael zamiast o gwiazdach mógł piać jak ta kobieta - o Auschwitz. Do bani. Zresztą zobaczcie jakie ona ma oceny na youtube. Za ustawkę polityczną i cały ten straszny smęt. LOL