"Jestem Cait". 2. sezon od 13 marca na E! [ZDJĘCIA]

Caitlyn Jenner powraca na ekran, otwierając się na świat i nowe doświadczenia – w drugim sezonie serialu dokumentalnego Jestem Cait tytułowa bohaterka wyruszy w niesamowitą i pełną przygód podróż przez USA, a także po raz pierwszy umówi się na randkę jako transgenderyczna kobieta!

W drugim sezonie zobaczymy, jak Cait otwiera się na nowe doświadczenia oraz niezbadane dotąd aspekty swojego życia w roli kobiety transgenderycznej, nie wyłączając randek i romansów… Caitlyn stanie też wobec sytuacji, które zburzą jej dotychczasowy światopogląd – istotną rolę odegrają tu szczere do bólu rozmowy z jej przyjaciółkami, dla których nie ma tematów tabu. Widzowie będą świadkami wielu emocjonujących dyskusji, które pomogą Cait lepiej zrozumieć siebie, odważniej budować więzi z przyjaciółmi i utrzymać zdrowy kontakt z kochającą rodziną – ale przede wszystkim stawać się wciąż lepszym człowiekiem.

Do grona najbliższych przyjaciółek Caitlyn należą Candis Cayne, Jennifer Finney Boylan, Chandi Moore, Kate Bornstein, Zackary Drucker, a od niedawna także Ella Giselle – 18-latka, dla której pozostałe panie są pierwszymi transgenderycznymi znajomymi. Kobiety szczerze i z miłością wspierają Cait, jednak równocześnie mają dosyć unikania trudnych tematów dla świętego spokoju. Szczere rozmowy doprowadzają Caitlyn do granic wytrzymałości. Ostatecznie jednak akceptuje ona fakt, że musi zmienić swoje konserwatywne przekonania polityczne oraz utrwalony w nich obraz kobiecości i osób transgenderycznych. Podczas pasjonującej wycieczki przez Stany Zjednoczone – z Los Angeles przez Wielki Kanion, Tulsę, Kansas City, Nowy Orlean i dalsze bezdroża – Cait i jej przyjaciółki będą miały mnóstwo okazji do skonfrontowania swoich poglądów, ale też do szczerych rozmów o swoich słabych stronach, skomplikowanych relacjach, pracy i rodzinie. Wreszcie, Caitlyn zacznie się też otwierać na możliwość romantycznego związku, o którym nigdy wcześniej nie śmiała nawet myśleć.

Oczywiście oprócz poruszania trudnych i osobistych tematów, przyjaciółki będą się świetnie bawić. Podczas podroży po USA nie zabraknie szalonych chwil – Cait wraz z resztą pań zatańczą country w Oklahomie i przeżyją zwariowaną noc na ulicach Nowego Orleanu, gdzie dołączy do nich Kris Jenner.

W drugim sezonie serialu będziemy też świadkami poruszających, długo wyczekiwanych spotkań Caitlyn z jej córkami: Kourtney, Kim, Khloe, Kendall i Kylie, a także z Kris. Rodzina nie przestaje okazywać Cait swojego wsparcia. Jednak nawet te piękne chwile nie będą wolne od trudnych tematów – na przykład kiedy najmłodsza córka, Kylie, ujawni, że niektórzy wciąż każą jej nazywać Caitlyn „tatą”, albo kiedy Kendall przyzna się, że numer Cait zapisała w telefonie jako „Mad”, czyli połączenie słów „mom” and „dad” (ang. mama i tata)…

"Jestem Cait", sezon 2 – premiera w niedzielę 13 marca o godz. 20:00 tylko na kanale E!

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.