"Kabaretobranie 2016" czyli VIII Zielonogórska Noc Kabaretowa 6 sierpnia w Telewizji Polsat

Cóż to będzie za noc! Podczas "Kabaretobrania 2016" każdy ubawi się do rozpuku. Całość będzie transmitować Telewizja Polsat!

Multimedia

Oni zawsze są w formie choć może nie zawsze "fit", które jak podkreśla jeden z wykonawców zielonogórskiego kabaretonu - "nie każdemu jest pisane". W tym roku artyści VIII Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej czyli "Kabaretobrania 2016", spróbują rozprawić się w sposób globalny i kompleksowy z tematem diety, odchudzania, zdrowego stylu życia i odżywiania, które spędza sen z powiek coraz większej części społeczeństwa. Pełen humoru, najlepszych monologów i skeczów kabareton zatytułowany "Bądź Kabareto-FIT" wprost z amfiteatru w Zielonej Górze w sobotę 6 sierpnia o godzinie 20.00 na żywo tylko w Telewizji Polsat.

Bycie „fit” jest modne od kilku lat, ale dopiero od niedawna za sprawą Internetu, presja na bycie szczupłym i w formie atakuje nas z taką siłą. A jak znoszą ją kabareciarze? Z humorem. Jak co roku to właśnie tu na "Kabaretobraniu" czeka nas prawdziwy wysyp premierowych skeczy i żartów. Z tematem diet, ćwiczeń i liczenia kalorii bezpardonowo rozprawią się gospodarze wieczoru czyli Kabaret Rewers oraz ich goście Łowcy.B i Kabaret Nowaki. O radosną pracę przepony i mięśni brzucha naszych widzów zadba Andrzej Grabowski w zupełnie nowym monologu o sporcie i…teściowej. Tradycyjnie już na "Kabaretobraniu", choć tym razem w dwóch odsłonach, pojawi się Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Po raz pierwszy w skeczu napisanym specjalnie na ten wieczór przez Roberta Górskiego, oraz wspólnie z aktorką Katarzyną Zielińską dla której będzie to kabaretowy debiut. Niezawodny Grzegorz Halama wystąpi w stand-upie o odchudzaniu, ale w trakcie tegorocznego "Kabaretobrania" nie tylko będziemy się odchudzać. Ćwiczenia z języka polskiego poprowadzi Kabaret Czesuaf, a świetną kondycją i wysokim poziomem dowcipu wśród najmłodszego kabaretowego pokolenia pochwali się formacja Chyba. Muzycznymi gośćmi specjalnymi wieczoru będą: Chór Sound`N`Grace, który podbił serca Polaków pozytywna energią i hitami "Możesz wszystko" czy "Dach", oraz gwiazda rock - polo Sławomir Zapała.

"Kabaretobranie 2016" poprowadzi Paulina Sykut – Jeżyna.

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.