"Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska tłumaczy, dlaczego nie będzie nowych odcinków [WIDEO]

We wrześniu 2016 roku miała wystartować nowa edycja programu "Kobieta na krańcu świata". Okazuje się jednak, że produkcja nowych odcinków została wstrzymana. Dlaczego? To wyjaśniła sama Martyna Wojciechowska.

Na początku 2016 r. Martyna Wojciechowska zapowiedziała, że zaczyna prace nad nowym - 8. sezonem swojego programu "Kobieta na krańcu świata". Po trudnym czasie związanym z jej chorobą, postanowiła po raz kolejny odwiedzić najdalsze zakątki globu. Tym razem wyruszyła z córką, Marysią.

Nowe odcinki miały pojawić się na antenie TVN we wrześniu 2016 r. jako element jesiennej ramówki stacji. Tak się jednak nie stanie. - Wierzę w to, że niemożliwe nie istnieje. Zawsze to powtarzam i tak jest, tylko czasem pewne rzeczy wyamagają więcej... czasu - powiedziała Martyna Wojciechowska, zwracając się do swoich fanów na Facebooku. Zauważyła, że chciałaby, aby to, co ma do przekazania, zostało wypowiedziane bezpośrednio przez nią.

CZYTAJ TAKŻE:

"LUDZIE DUCHY". MARTYNA WOJCIECHOWSKA NAGRODZONA NA WORLD MEDIA FESTIVAL W HAMBURGU [WIDEO]
WIDZOWIE "KOBIETY NA KRAŃCU ŚWIATA" POMOGLI KABULI Z TANZANII [WIDEO]

Mam za sobą trudny rok. W październiku zaczęłam chorować (...) Kiedy myślałam, że wszystko jest już w porządku, że mogę wrócić do pracy i miałam głowę pełną pomysłów, to przyszło mi się zmierzyć z największą tragedią - mi i mojej córce. Straciliśmy bliską nam osobę i wiedziałam, że nie mogę wrócić do pracy, dopóki obie nie będziemy na to gotowe (...) W końcu postanowiłyśmy, że wyjeżdżamy razem (...) Myślałyśmy, że ze wszystkim sobie poradzimy, ale zdarzył się wypadek (...)

Martyna Wojciechowska uległa wypadkowi na motocyklu, w wyniku którego złamała obojczyk i konieczne było wczepienie tytanowego implantu,. Tydzień po operacji, podróżniczka wróciła na plan programu, co poskutkowało przeciążeniem i kolejną kontuzją. Wojciechowska postanowiła więc, że dopóki całkiem nie dojdzie do formy, nie dokończy prac związanych z "Kobietą na krańcu świata". Wobec tego, nie wiadomo, kiedy program powróci na antenę.

Trzymamy kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.