Kontakt

Tele Magazyn to jeden z najpopularniejszych przewodników telewizyjnych w Polsce, dostępny w wersji papierowej, w internecie na www.telemagazyn.pl oraz w formie aplikacji na różne platformy.

Kontakt do redakcji

Polska Press Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 45
02-672 Warszawa
tel. 22 201 41 02
faks 22 201 41 01
email: [email protected]

Redakcja Telemagazyn.pl

Michał Wieczorek
Brand Manager Telemagazyn.pl
email: [email protected]
tel. 32 634 21 47

Karolina Kruszewska
Wydawca Telemagazyn.pl
email: [email protected]
tel. 22 201 42 76

Kamila Glińska
Wydawca Telemagazyn.pl
email: [email protected]
tel. 22 201 44 11

Adriana Słowik
Redaktor Telemagazyn.pl
email: [email protected]
tel. 22 201 40 66

Krzysztof Połaski
Redaktor Telemagazyn.pl
email: [email protected]
tel. 22 201 43 32

Tele Magazyn

Tele Magazyn w wersji papierowej ukazuje się w piątki jako dodatek telewizyjny do dzienników: Polska Dziennik Zachodni, Polska Gazeta Wrocławska, Polska Głos Wielkopolski, Polska Dziennik Bałtycki, Polska Kurier Lubelski, Polska Dziennik Łódzki, Polska Metropolia Warszawska, Polska Gazeta Krakowska.

Serwis www i aplikacje dają dostęp do ponad 300 ramówek stacji polskich i zagranicznych. Użytkownicy strony internetowej i aplikacji Telemagazynu mogą stworzyć własną listę stacji, a także przeglądać rekomendacje dotyczące najciekawszych programów, filmów i seriali.

Od czerwca 2012 w iTunes Store dostępna jest aplikacja Program TV Telemagazyn, którą można pobrać na iPhone, iPoda lub iPada. Aplikacja tę również mogą pobrać posiadacze smartfonów z systemem operacyjnym Android w Google Play oraz użytkownicy platform Windows Phone i Windows 8.

Sprawdź więcej informacji o Tele Magazynie » Czytaj więcej w Polska Press Grupie »

Reklama w serwisie Telemagazyn.pl

Jesteś zainteresowany reklamą?
Skontaktuj się z Biurem Reklamy Polska Press

Dla prasy

Kontakt dla przedstawicieli mediów:
Joanna Pazio
Rzecznik Prasowy Polska Press Grupy

e-mail: [email protected]
ul. Domaniewska 45 02-672
Warszawa
tel. kom. +48 502 499 884
tel. +48 22 201 44 38

Strona korporacyjna Polska Press Grupy

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • tragedia (gość)

    Strona jest Tragiczna. nawigacja to typowa porazka wiec liczba uu bedzie konsekwentnie spadac. Tele Zenada

    20.03.2017 15:54
  • bubu (gość)

    dlaczego ci deb.....le cały czas wśród stacji naziemnych uwzględniają TVP Polonia, którą już dawno usunięto, a nie ma programu naziemnego Super Polsatu (w ogóle go nie ma wśród stacji)!!!!!!!!!!!!!!!!!

    14.03.2017 18:14
  • Violetta (gość)

    A serial , pt. ,, Hannah Montana " ?

    07.03.2017 14:54
  • Milena (gość)

    Czy tu jest tylko o serialach?

    03.03.2017 15:16
  • monika (gość)

    Gdzie można obejrzeć powtórki z pamiętnika lekarki super serial

    28.02.2017 06:59
  • Paulina (gość)

    Witam, Dlaczego nie ma nowych opisów/streszczeń Tylko z Tobą, z tego co widzę kończą się na odcinku 159. Uzupełnijcie to w końcu!!!!

    27.02.2017 14:46
  • Kobieta (gość)

    To nonsens! Jak można urywać seriale w połowie, a następnie transmitować od pierwszego sezonu? W dodatku nie pierwszy raz.. Jestem zdruzgotana i definitywnie nie zajrzę już na ten program. Bardzo nie polecam TV6!!!

    24.02.2017 15:45
  • Loryrywka (gość)

    Witam, kiedy i gdzie jest możliwość obejrzenia powtórek serialu z pamiętnika lekarki doctor's diary sezon 2?

    15.02.2017 22:24
  • iwona (gość)

    dlaczego tv 4 przerwał emisje "Droga do szczęścia" schodzicie na psy jak tv puls

    29.12.2016 19:10
  • eska (gość)

    Może szanowna redakcja Uaktualniła by stacje nadawane przez poszczególnych operatorów,ponieważ są duże zmiany w ich ofertach programowych.

    11.12.2016 07:38
  • aldona (gość)

    dlaczego zostal przerwany serial tylko z toba w wakacje zostal przerwany zadnych informacji nie bylo z jakiej przyczyny

    11.10.2016 18:28
  • obserwator (gość)

    ostatnio ogladalem program z p. dyrektor teatru zydowskiego wiekszej bzdury trudno przekazac ,czy nikt nie weryfikuje tego co ta pani bredzi.

    10.10.2016 13:06
  • ----- (gość)

    Nie ma takiej stacji telewizyjnej jak "Eska TV".

    01.10.2016 20:20
  • Kasia (gość)

    Wpuscie tez drugi odcinek camp rock 2 i dajcie na likend HSM wszystkie 3 odcinki co likend bylo by super ale najbardziej mi zalezy na camp rock 2 dzieki

    25.09.2016 10:22
  • Przyjaciel (gość)

    Co za idiota puszcza non stop tylko 8 odc Czterech pancernych może wszystkie odcinki

    06.09.2016 17:07
  • Gośc (gość)

    Dlaczego od września nie wyświetlacie dalszych odcinkôw Dynastie :(

    31.08.2016 08:30
  • Ja-rek

    Przestańcie pisać "Minęła 20-ta". To jest błąd ortograficzny. Powinno być "Minęła 20.", a lepiej byłoby "Minęła dwudziesta".

    30.08.2016 20:49
  • Aaaa.. (gość)

    Co się dzieje że Brasil leci dopiero o 00:00 zróbcie coś z tym !! Avenida

    18.08.2016 22:52
  • Leocadia (gość)

    Czekam bardzo na Sezon na Milosc 2, Kontract na milosc2, To Moje zycie 2, Tylko z toba 2, to sa super seriali i nalerzy sie dla fanuw kontinuacja tych super seriali, czekamy bardzo nie zawidzcie nas

    29.06.2016 03:45
  • Leocadia (gość)

    Kiedy bedzie Dziewczyny z Lwowa 2 sezon? to byl super serial i czekamy niecierpliwie na nowe odcinki

    29.06.2016 03:41
NowszeStarsze