"Kossakowski. Inicjacja". Kossakowski w poprawczaku! [ZDJĘCIA]

Przed nami kolejny odcinek programu "Kossakowski. Inicjacja". Tym razem Przemek Kossakowski trafi do poprawczaka, gdzie spróbuje swoich sił jako wychowawca w Zakładzie Poprawczym w Grodzisku Wielkopolskim. Jest to ośrodek o zaostrzonym rygorze, gdzie trafiają podopieczni, nad którymi w innych placówkach nikt nie był w stanie zapanować.

Otoczeni wysokim murem żyją pod okiem kamer czuwających przez dwadzieścia cztery godziny. Nie mają prawa do swobodnego poruszania się po terenie zakładu. Obowiązuje tu rygorystyczny system kar i nagród. Zasady nie odbiegają od tych panujących w więzieniach.

Jak w miejscu, gdzie panuje kult siły i agresja odnajdzie się wrażliwy Przemek? By wkupić się w łaski chłopaków będzie musiał dowieść, że jest prawdziwym twardzielem. Podopieczni rzucą mu wyzwanie, w wyniku którego spędzi noc w izolatce. Przemek spróbuje też czegoś nauczyć podopiecznych, ale czy mu się to uda? Czego Kossakowski nauczy się od nich? Jak zareaguje, gdy dowie się, że jego podopieczni okaleczają się, by rozładować tłumioną agresję?

Rozmowy z chłopakami przybiorą nieoczekiwany obrót, co skłoni Przemka do osobistych wynurzeń. Przemek bardzo otwarcie opowie o niezwykle osobistych wspomnieniach. Przemek przygotuje też niespodziankę i podaruje im kilka godzin swobody.

Jak na wolności zachowają się jego podopieczni? Czy skorzystają z szansy na ucieczkę i ulotnią się, a może jednak na koniec dnia wrócą za kraty? To w dużym stopni będzie zależało od Przemka...

"KOSSAKOWSKI. INICJACJA JUŻ DZISIAJ, O GODZINIE 22.00, NA ANTENIE TTV

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.