"Kuchenne rewolucje" odcinek 200. Rewolucja Magdy Gessler w jubileuszowym odcinku [WIDEO+ZDJĘCIA]

Przed nami jubileuszowy odcinek "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler pojawi się w "Lizawce" pod Poznaniem. Jak uda się rewolucja w tej restauracji?

"Kuchenne rewolucje" odcinek 200. - TVN, czwartek, 4 maja 2017, godz. 21:30

W 200. odcinku widzowie zobaczą rewolucję „Lizawki” pod Poznaniem, restauracji położonej przy strzelnicy myśliwskiej. Właścicielami są Szymon i Damian, kucharz i informatyk, którzy wspólnie, z sukcesem prowadzili już jeden lokal. Młodzi i ambitni, postanowili pójść za ciosem i otworzyć kolejny biznes.

Restauracja „Lizawka” ma swoją historię i klimat – w latach 70. była miejscem kultowym – eleganckim, serwującym dania z dziczyzny i goszczącym najznamienitszych gości. Właściciele postanowili przywrócić gościńcowi dawną świetność i splendor. Do karty menu wprowadzono ekskluzywne dania, natomiast w zarządzaniu postawiono na technologię – Damian zadbał o nowoczesne systemy kontrolujące finanse restauracji.

Magda Gessler o 200. odcinku: Ten program to cała burza zdarzeń [WIDEO]Zobacz więcej

Informatyk ze względu na pracę także w innej firmie bywał rzadko w restauracji, Szymon większość czasu spędzał w kuchni, dlatego właściciele zdecydowali się zatrudnić dyrektora zarządzającego, Łukasza. Pomimo wielu starań ”Lizawka” nie odzyskała statusu kultowego miejsca, zaś między panami zaczęło dochodzić do coraz większych spięć. Czy w tej patowej sytuacji Magda Gessler znajdzie rozwiązanie?

Magda Gessler od 7 lat z sukcesem przeprowadza rewolucje polskich restauracji. Oglądalność 15. sezonu „Kuchennych Rewolucji” rośnie z odcinka na odcinek, a każdy kolejny odnosi frekwencyjny sukces i zostawia konkurencję daleko w tyle. Widownia sezonu sięgnęła ponad 3 mln widzów, dzięki czemu w czasie emisji programu TVN jest liderem rynku.

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Najsmaczniejszy (gość)

    Najnowsza relacja z Lizawki: http://najsmaczniejszy.com.pl/recenzje-lokali/gosciniec-lizawka-poznan-ul-baltycka-79/

    03.05.2017 19:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.