„Ladyboys - u progu sławy” od 12 lutego na Nat Geo People

O niezwykłym świecie trzeciej płci czyli „Ladyboys - u progu sławy” od 12 lutego na Nat Geo People.

„Ladyboys - u progu sławy” premiera w piątki, od 12 lutego, o 21:00.

Nat Geo People zaprasza przed telewizory, by od kulis zobaczyć niewiarygodny i egzotyczny dla większości z nas świat osób, które nie mieszczą się w tradycyjnej definicji płci. Poznamy transseksualnych Tajów i ich partnerów, którzy razem postanawiają stworzyć zespół muzyczny.

Poznajcie historię brytyjskiego montera pieców, który z miłości przeprowadził się do słonecznej Tajlandii i postanowił stworzyć żeński zespół muzyczny, składający się w całości z ladyboys. W tym kraju można ich spotkać na każdym kroku – są mężczyznami, którzy zmieniają się w kobiety - od stóp do głów. Ich uroda jest tak popularna, że stali się jedną z atrakcji regionu, a wielu Brytyjczyków zrobi wszystko by związać się z ladyboy’em. W kolejnej już serii dokumentu Nat Geo People o osobach trzeciej płci, zajrzymy za kulisy pełnego przepychu świata ladyboy’ów, by odkryć prawdziwych ludzi, którzy walczą o to, by każdy, bez względu na orientację, miał równe prawa.

W pierwszym odcinku poznamy 44-letniego Brytyjczyka Scotta, który dwa lata temu przeprowadził się do Tajlandii. Do tej zmiany skłoniła go nie tylko słoneczna pogoda, lecz także miłość do transseksualnej Paeng. Teraz Scott ma szalony plan. Zamierza założyć zespół muzyczny, w którego skład wejdą wyłącznie miejscowi ladyboy’e. Szkopuł w tym, że Scott nie ma pojęcia o muzyce, w Wielkiej Brytanii był hydraulikiem. Pomoc zaoferuje mu inny emigrant – Barry Upton, autor piosenek i producent, który odpowiada za sukces brytyjskiej grupy Steps. W odcinku pojawiają się pierwsze pretendentki. Utalentowana Paris z Filipin wydaje się pewną kandydatką, podczas gdy Pem musi jeszcze przezwyciężyć swoją nieśmiałość. Tymczasem Scott zaczyna mieć wątpliwości, kto przyjdzie na publiczne przesłuchania.

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.