„Luther”. Piąty sezon jednak powstanie! BBC ujawnia szczegóły

"Luther" nie skończy się na 4. sezonie! Jak poinformowało BBC, powstanie kolejna seria kryminalnej produkcji z Idrisem Elbą w roli głównej. Kiedy start zdjęć do 5. sezonu "Luthera"?

Zdjęcia do 5. sezonu "Luthera" wystartują dopiero w 2018 roku. Nowy sezon będzie się składał z czterech odcinków, które stworzy Neil Cross. Informacje te potwierdziło już BBC.

"Co teraz?" To pytanie, które ludzie często zadają mnie i Idrisowi. Co się stało z Lutherem, po tym jak widzieliśmy go ostatnio idącego niewzruszenie ulicami jego miasta, jego krwistoczerwonego Londynu? To nie może być koniec, prawda? Jest jeszcze tyle rzeczy, których nie wiemy. Tyle niewyjaśnionych spraw. Prawda jest taka, że my też zadawaliśmy sobie to pytanie, bo kochamy Johna i zastanawiamy się co u niego. Ja sam się boję potworów. Twarzy w oknie. Ręki pod łóżkiem. Cienia na końcu ulicy. Kto ich powstrzyma, jeśli nie John Luther? Koniec końców sięgnęliśmy więc po telefon i zapytaliśmy starych przyjaciół, czy chcieliby się dowiedzieć co dalej. Okazało się, że chcą. Tak właśnie się stanie. Dowiemy się co dalej - napisał Neil Cross w swoim oświadczeniu.

"Luther" - pozycja obowiązkowa dla wielbicieli seriali kryminalnych i nie tylko! [RECENZJA]Zobacz więcej

Przypominamy, że za kreację detektywa Luthera, w kategorii najlepsza rola męska w miniserialu lub filmie telewizyjnym, Idris Elba został nagrodzony Złotym Globem. Serialowy John Luther to detektyw z londyńskiego wydziału najpoważniejszych przestępstw: genialny, nieustępliwy… i nieprzewidywalny. Kolejne sprawy stają się dla niego obsesjami, dla których gotów jest łamać zasady, a nawet narazić swoje małżeństwo. Luther to żywa legenda londyńskiej policji, ale, równie często jak pochwały za rozwikłanie „nierozwiązywalnych” przestępstw, zbiera nagany za otwarte lekceważenie wszelkich procedur. Kiedy więc natrafia na przestępczy intelekt równy co najmniej jego śledczym zdolnościom, rozpoczyna bardzo niebezpieczną grę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.