"M jak miłość" odcinek 1203. Iza wraca do byłego chłopaka! Co z Marcinem?

Marcina i Izę w "M jak miłość" połączyło coś więcej niż przyjaźń. Wkrótce jednak ten piękny romans zakończy się, a kuratorka wróci do swojego byłego chłopaka, Artura. Co się wydarzyło?

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1203. W PONIEDZIAŁEK, 29.02.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Od czasu namiętniej nocy Marcina (Mikołaj Roznerski) i Izy (Adriana Kalska), wszystko wskazywało na to, że ten związek ma przyszłość. Czy Chodakowski jest gotowy na kolejny związek? Czy zrozumiał, że Szymek (Staś Szczypiński) potrzebuje matki, a Iza to najlepsza kandydatka?

W 1203. odcinku "M jak miłość", po tym jak były chłopak Izy, Artur (Tomasz Ciachorowski) odwiedził Marcina i poprosił, aby dał jego ukochanej spokój, jeśli nic do niej nie czuje, w związku Izy i Marcina coś się psuje. Dziewczyna zdaje sobie sprawę z tego, że Chodakowski nie jest w tanie jej pokochać tak, jak ona by tego chciała.

Iza informuje Marcina, że ona i Artur znów są razem, że chcą sobie dać kolejną szansę. Oddaje mu wszystkie rzeczy i odchodzi. Tymczasem Marcin dochodzi do wniosku, że będzie za nią bardzo tęsknić. Wkrótce jednak dostaje pierwsze zlecenie w nowej firmie, którą założył w lokalu obok "Bistro za rogiem". Dzięki temu przez chwilę zapomina o problemach sercowych. Na jak długo?

CZYTAJ TAKŻE:

"M JAK MIŁOŚĆ". JOASIA TRAFI DO SZPITALA? CO SIĘ STAŁO? [ZDJĘCIA]
"M JAK MIŁOŚĆ". NAMIĘTNA NOC IZY I MARCINA

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.