"M jak miłość" odcinek 1213. Marta i Andrzej wrócą do siebie dzięki Mostowiakom? [ZDJĘCIA]

Małżeństwo Marty i Andrzeja w "M jak miłość" wciąż przeżywa kryzys. Jest jednak szansa, że już wkrótce dla ich przyszłości zaświeci się lampka nadziei.

"M JAK MIŁOŚĆ" ODCINEK 1213. WE WTOREK, 5.04.2016 O GODZ. 5.04.2016 O GODZ. 20:40 W TVP2!

Czy to możliwe, aby Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) znowu byli razem? Już niewiele dzieli ich od rozwodu, a wokół Andrzeja wciąż kręci się Paulina (Maria Szafirska). Małżeństwo Budzyńskich będzie uratowane?

W 1213. odcinku "M jak miłość" Marta i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przyjeżdżają do Grabiny, aby w rodzinnym domu trochę odetchnąć i jeszcze raz przemyśleć swoje problemy sercowe. Wobec tego, Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) wpadną na pomysł, aby zaprosić też swoich zięciów - Andrzeja i Artura (Robert Moskwa)!

Mostowiakowie chcą, aby skłóceni małżonkowie wreszcie się pogodzili. Idealną okazją będą więc wspólne święta Bożego Narodzenia w Grabinie. - Może się dogadają? Idą święta, to czas pojednania... - wskazuje Basia i dodaje: - (Jeśli nasze córki nie potrafią dogadać się ze swoimi mężami, my to załatwimy za nie!* Pikanterii dodaje fakt, iż dla Marty i Andrzeja przygotowane jest jedno łóżko. Czy wspólna noc w Grabinie odnowi ich małżeństwo?

CZYTAJ TAKŻE:

KONIEC "M JAK MIŁOŚĆ"? MAMY OŚWIADCZENIE PRODUCENTA!
GWIAZDY "M JAK MIŁOŚĆ" KIEDYŚ I DZIŚ! ZOBACZ, JAK SIĘ ZMIENILI! [GALERIA]

Udostępnij artykuł
Polub Telemagazyn

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.