"M jak miłość" odcinek 1305. Andrzej przekazuje Marcinowi ostatnią wolę Tomka! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dramat w "M jak miłość"! Tomek jest w stanie krytycznym, a lekarze nie dają mu wielkich nadziei na przeżycie. Czy Joasia zostanie wdową? Sprawdź, co wydarzy się w 1305. odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1305. w poniedziałek, 29.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2!

Tomek (Andrzej Młynarczyk) został zaatakowany przez Mariusza Głowackiego (Maciej Wilewski), który wykorzystał sytuację, gdy Chodakowski rozprawiał się z ulicznymi chuliganami i pchnął go nożem. Rana okazała się na tyle poważna, że lekarze zalecają Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) przygotować się na najgorsze.

Tomek zostanie odłączony od aparatury podtrzymującej życie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 1305. odcinku "M jak miłość", po dziesięciu dniach od przywiezienia do szpitala, stan Tomka pogarsza się, a Budzyński (Krystian Wieczorek) pokazuje Marcinowi (Mikołaj Roznerski) list, który policjant zostawił u niego na wypadek choroby - z prośbą, by rodzina nie utrzymywała go na siłę przy życiu.

Joasia jest załamana. List jest dla niej dodatkowym ciosem. - Asia nie wyobraża sobie, żeby odłączyć Tomka od respiratora i żeby pozwolić mu odejść. Przecież zawsze może się zdarzyć cud. Także ona będzie czekać - powiedziała w "Kulisach 'M jak miłość'" Barbara Kurdej-Szatan. Co będzie z Tomkiem? Czy Chodakowski umrze?

Kiedy ostatni odcinek przed wakacjami 2017? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kinga chabros (gość)

    Placze ze Tomek jest w szpitalu powinnam go wspierać byla tam

    30.05.2017 22:02
  • Oliwia Cubala (gość)

    Kochany Tomku! Dziękuję za wzruszający list ode mnie chcę żeby Tomek wrócił do zdrowia mam taką nadzieję że przeżyje atak nożownika ale muszę przygotować na jego wybudzenie ze śpiączki będę na ciebie czekać gdy się wybudzisz.Nie umiem sobie poradzić z emocjami wobec innych ludzi którzy traktują nie pozwolę ci odejść ty musisz żyć w zgodzie słyszysz mnie nie zrobisz mi tego kocham cię ale zrozumiesz to co ci napisałam w liście jesteśmy razem z twoją rodziną gdy się dowiedziałam że mi serce stanęło.Musiałam wyjechać na 2 tygodnie za granicę żeby popracować nad zrobieniem zdjęć na wystawę,ale nie mogłam opanować się nad agresją która jest połączona silną więzią bałam się to co zrobił nie musisz mi teraz umierać na moim ramieniu przecież jestem z tobą pamiętałam o tym jak było wtedy szukałeś mnie w ciemnym pomieszczeniu a teraz musisz przeżyć w szpitalu załamanie nerwowe .

    27.05.2017 19:05
  • Qi sa (gość)

    Wszyscy którzy piszą ze Joasia jest głupia niech zamkną japy!

    25.05.2017 17:14
  • raja29 (gość)

    Tyluł mówi ,,m jak miłość" a tutaj same porażki i rozwody, te wątki kryminalne to już przesada. A płacząca ciagle Teresa już sie przejadła. Serial zrobił się nudny i nieciekawy. Ciągle ktoś odchodzi i wraca nie wnosząc nic nowego do serialu, wiec nie rozumiem po co te powroty?!

    24.05.2017 22:56
  • Lubie M jak milosc (gość)

    Ja jak bym tego skurwy diabla zlapala to bym mu nogi po urywala i tak bym pobila zeby wyladowal w szpitalu i zycze mu aby sie ZABIL DALN GLUPI Tomek musi przezyc

    24.05.2017 19:47
  • Kocham m jak milosc (gość)

    Tomek jest super nie moze odejsc i nara debilom co wyzywaja Tomka i Asie wy byscie nie umieli grac w 1 odcinku hahaha

    24.05.2017 19:38
  • Lucy Lucyna (gość)

    Tomek mojm zdaniem tego nie przerzyje a i do powrotu Gosi to jestem za , pewnie wruci a Tomek umrze i bendzie chciała odebrać Joasi dzieci jestem za Gosią kto też niech pisze w komentarzu

    24.05.2017 15:03
  • Hania (gość)

    Teresa jest super Alka katastrofa a trzymam kciuki ze mimo wszystko Tomek bedzie z Aga ewentualnie z Goska bo na Aske to patrzec nie moge 100% pusta blondyna i taka sztuczna

    24.05.2017 12:37
  • Szymek (gość)

    Cale szczescie ze Teresa wrocila bo ta Ala to jest beznadziejna i mam nadzieje ze Goska wroci do Tomka bo Aska pasuje do niego jak swini siodlo beznadziejna blondyna

    24.05.2017 12:26
  • doris (gość)

    Wraca Malgosia

    24.05.2017 06:45
  • Ewa (gość)

    Tomek musi żyć bo bez niego to już nie ten film a po co wróciła Teresa, Ona nie nadaje się do filmu tylko do mycia naczyń

    23.05.2017 23:27
  • Ewa (gość)

    Tomek musi żyć a Teresa to porażka

    23.05.2017 23:19
  • gość (gość)

    Jak śmiercią Tomka to nie będę oglądała serialu wcale

    23.05.2017 22:51
  • Waldorf (gość)

    Tomek nie może umrzeć bo to nie będzie ten sam serial a ta Teresa teraz to niporozumienie zadurzo odeszło by naraz wiemy że dziatka już nie będzie

    23.05.2017 22:05
  • Natka (gość)

    Teresa .... memłyyy.....

    23.05.2017 22:03
  • panda (gość)

    Mam nadzieje że Tomek nie umrze nie wyobrażam sobie ja i moja mama babcia i siostra M jak miłość bez tomka i chciałabym żeby przeżył on jest silny tszeba wieżyć i chciała bym żeby M jak miłość trwał 2godziny i codziennie leciał kocham ten serial

    23.05.2017 22:01
  • Fandom_M_jak_Miłość (gość)

    @i (gość) Odpowiedź: Tomek to jebane warzywo! Nie przeżyje, a babcia zrobi z niego jarzynową.

    23.05.2017 21:52
  • u8 (gość)

    No powrót Teresy to jakaś katastrofa, precież od samego patrzenia na nią się odniechcewa żyć

    23.05.2017 21:51
  • Nina☺ (gość)

    Mam nadzieję że Tomek wyjdzie zy tego ale też słyszałam że odejdzie zy policji.

    23.05.2017 21:51
  • Nina☺ (gość)

    Mam nadzieję że Tomek wyjdzie zy tego ale też słyszałam że odejdzie zy policji.

    23.05.2017 21:50
NowszeStarsze